News

Neberte život až tak vážne. Pretože „Život je Lajf“

Hudobnú formáciu JA TY A ROLO možno poznáte, alebo ste o nich už počuli vďaka ich minuloročnému hitu s názvom Lada, v ktorom hudobníci spravili vtipnú cover verziu piesne Eda Sheerana a tá odznela aj v živom vysielaní na Fun rádiu.  

Najhorúcejší štúdiový singel kapely nesie názov „Život je lajf“ a kombinuje prvky interpretov ako sú Frank Zappa, Red Hot Chilli Peppers, či Andrej Šeban a Oskara Rózsa, ale aj známych rockových klasík, ktorým vzdali hold dychberúcim gitarovým sólom v druhej polovici skladby. Singel je výsledkom práce štvorice Lukáš Piala (gitara), Martin Svitana (klavír), Roland Uškovitš (bicie) a frontmana kapely Michala Vasiľa, ktorý je okrem iného jej zakladajúci člen, spevák, basgitarista, textár a producent.

„Týmto songom poukazujeme predovšetkým na to, že si život treba užívať v šťastí aj nešťastí, v zdraví aj v chorobe. Vnímame kontrast dnešného sveta a preto si myslím, že by sme sa mali všetci zobudiť a zažiť svoj život „lajf“,“ priblížil spevák kapely Michal Vasiľ.

Na produkcii videoklipu sa aktívne podieľalo viac než 50 osôb, medzi ktoré patria aj Dominik Gerda a Jakub Pružínský, finalisti tohtoročnej Československo Hľadá Superstar 2018 ako aj úspešný slovenský makeup umelec a influencer Adam „Slaytiiina“.

Komentáre

Odporúčame