News

Afričan, ktorý dobyl Slovensko! IBI MAIGA sa vracia na scénu!

Zľavy na wellness pobyty

Prišiel k nám ešte za niekdajšieho Československa ako študent, získal slovenské občianstvo a stal sa spevákom i hercom zároveň. V hereckej úlohe ho bolo vidieť najmä vo Fontáne pre Zuzanu, z jeho speváckej kariéry si môžeš určite pamätať jeho duet s Haberom, či obrovský hit Čierna bača. V poslednej dobe bol tvárou markizáckej showky Farma a teraz je naslávnejší slovenský černoch zase späť!

Afričan, ktorý dobyl Slovensko! IBI MAIGA sa vracia na scénu!

Slovenský fillm Fontána pre Zuzanu 3 z roku 1999 v sebe niesol i výbornú hudobnú záležitosť. Tou nebolo nič iné, ako dnes už legendárny duet Ibiho Maigu s Paľom Haberom s názvom Mama Kami!

Naposledy Ibi Maiga po prehratom dueli opustil markizácku Farmu, kde posledné týždne účinkoval. Takto sa Slovákom opäť trošku pripomenul a ja sám som si s odstupom času zase pustil jeho extrémne vypalovačky. Čo ma však dnes ráno prekvapilo, bolo zistenie, že Ibi si niektoré svoje staré skladby začal hádzať na svoj nový YouTube kanál. Vravím si… čo sa to deje? Chystá Ibi návrat na scénu?

Presne tak, Ibi Maiga sa vracia a okrem toho, že na svoj kanál začal postupne uploadovať svoje staré skladby, podľa všetkého v ňom môžeme vidieť nového slovneského YouTubera… celkom cool nie? Máme tu v  priebehu prvých dní jeho oficiálneho channelu rovno niekoľko videí na rozbeh a zdá sa, že to Ibi myslí naozaj seriózne. 

Ja Ibimu samozrejme moc moc držím palce a teším sa, či aj po hudobnej stránke prinesie opäť niečo nové pre naše ušiská. Vidíme sa!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame