News

Starosta, ktorý vytiahol zbraň na MOMA pozná svoj rozsudok. Čaká ho basa?

Začiatkom roka sa v podzemnej garáži bratislavského obchodného domu udiala potýčka medzi starostom obce Malé Leváre a známym slovenským rapperom Momom. Momo do preplnenej garáže nákupného centra prišiel autom spoločne so svojou ženou a dcérkou. Keď chcel zastaviť na mieste vyhradenom pre rodičov s deťmi, miesto mu údajne obsadil spomínaný starosta. Nasledovali otázky, Momo chcel údajne vedieť, či aj aktuálne obvinený starosta prišiel do centra s dieťaťom.

Nasledoval rozhovor, ktorý vyústil do hádky a vodič druhého auta podľa Momových slov vytiahol zbraň. To podľa všetkého viedlo až k samotnému obvineniu, ktoré Momo odôvodnil pre neho najpodstatnejším faktom, že starosta Malých Levárov na neho vytiahol zbraň v prítomnosti Momovej dcéry.

Začalo sa teda vyšetrovanie a v psolednej dobe bola na súd predvolaná i jediná svedkyňa, podľa ktorej výpovede a podľa kamerovaného záznamu bol obžalovaný uznaný vinným za prečin nebezpečného vyhrážania sa. Jeho trest je 6 mesiacov podmienečne s odkaldom na 12 mesiacov. Do úvahy taktiež pripadá sociálny program. Starosta Malých Levárov sa voči tomuto rozdsudku odvolal, a tak sa celý prípad posúva na Krajský súd. 

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame