Playlisty

PLAYLIST: Akú hudbu si momentálne ide DELIK?

PLAYLIST: Akú hudbu si momentálne ide DELIK?Myslíme si, že Delika netreba fanúšikom slovenského hip hopu nejako extra predstavovať. Spolu so Supom a Jozefom Engererom tvoril úspešný projekt Moja Reč. Po jeho rozpadnutí však nepoľavil a aktívne pokračuje v sólo kariére. Pravidelne nás zásobuje novými skladbami, ktoré nesú prvky jeho charakteristického osobitého štýlu. Za povšimnutie určite stojí aj jeho posledný album MVP. Momentálne finišuje na svojom novom sólovom projekte s názvom Mníška v sexshope, o ktorom vám ale viac povieme v inom článku. Teraz sa už nechajte inšpirovať jeho výberom.

1. Kedy a kde najčastejšie počúvaš hudbu?

Delik: Momentálne bez vodičáku behám taxíkmi a pešo, takže v ušiach nonstop sluchadlá a tak si najviac užijem hudbu. Keď idem nočným mestom a hrá mi nejaká bomba, tak vtedy občas určite okoloidúci čumia, že čo to robím za ksichty.

2. Aká skladba je tvoja najobľúbenejšia?

Delik: Vždy niečo nové alebo niečo čo som mal rád a počujem po dlhšej dobe. Poprípade niečo čo začujem v seriály alebo filme, na ktorý práve čumím. Ťažko vybrať jednu skladbu, keby fakt musím tak dám nejaký Beastie Boys – Sure Shot alebo Einz Zwo – Hands Aufs Herz.

3. Aké sú tvoje ďalšie plány do budúcnosti?

Delik: Jediný plán je teraz vykopnúť Mníšku zo sexshopu medzi ľudí a checknúť čo sa stane. Peace out.

Komentáre

Odporúčame