News

Čo sa stalo so zabudnutým SuperStaristom Lackom Angyalom, autorom hitu POŠTA?

Určite si spomínaš na Lacka Angyala, autora slovenského hitu tohto roka. So svojou vlastnou pesničkou Pošta zahviezdil v poslednej jsérii SuperStar, a hoci samotnú súťaž nevyhral, jeho kariéru muzikanta to rozhodne nakoplo. Málokto však vie, že s touto piesňou účinkoval už v roku 2016 ako 15-ročný v ČeskoSlovensko má talent.

Bola to práve SuperStar, ktorá mu vyslúžila obrovskú pozornosť a dokonca si ho česká „moderátorská megastar“ Leoš Mareš, zavolal na svojom koncerte vo vypredanej O2 Aréne, kde mu podaroval i nemalý balík peňazí. Odvtedy však bolo okolo Lacka akosi ticho, čo sa udialo? Nuž, Lacko si opäť vyskúšal, aké je to stáť pred kamerami.

Tentoraz ale nie s muzikou na perách, ale s kvázi s hereckým výkonom. Môžte ho totižto vidieť účinkovať v novej sérii Súdnej siene, kde si zahrá postavu 15-ročného Richarda, ktorý príde na súd svedčiť za svoju mamu. Pomimo toho sa aktuálne samozrejme sústreďuje na školu a hudba išla pravdepodobne na chvíľku bokom. my však dúfame, že sa k nej vráti hneď, ako mu to povinnosti dovolia!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame