News

Ariana Grande je Ženou roka podľa magazínu Billboard

Americký magazín Billboard vyhlásil speváčku Arianu Grande za Ženu roka. 25-ročná rodáčka z Floridy dostane cenu 6. decembra v New Yorku v rámci 13. ročníka podujatia Women in Music. Zástupca magazínu Ross Scarano uviedol, že speváčka si „pevne stojí za svojimi rozhodnutiami vo svete, ktorý často nie je naklonený takýmto prejavom sily mladých žien“. V minulosti rovnaký titul získali Taylor Swift, Lady Gaga, Madonna a Selena Gomez.

shop.rukahore.sk/ariana-grande

 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

breathin video by @hannahluxdavis out now

Príspevok, ktorý zdieľa Ariana Grande (@arianagrande),

Napriek prvenstvu nie je čo oslavovať. Ariana sa trápi a dáva to najavo rôznymi spôsobmi. Minulý rok sa na jej koncerte uskutočnil teroristický útok, po ktorom bola celkom zdrvená. Neskôr sa rozišla s Mac Millerom, ktorý sa tento rok nechtiac predávkoval a zomrel. Po tejto smutnej správe ju ľudia obviňovali, že môže za jeho smrť, keďže mu spôsobila psychické problémy. Svet je nevyspytateľný a obvinenia lietajú hlava-nehlava, aj keď sú založené na dohadoch. 

Ariana si vždy nájde čas, aby bojovala proti rasizmu, diskriminácii a zastávala sa za ľudské práva či práva LGBTQ komunity.  

Ariana Grande-Butera účinkovala v roku 2008 v broadwayskom muzikáli 13 a za svoj výkon získala National Youth Theatre Association Award. Známou sa stala vďaka úlohe Cat Valentine, ktorú stvárnila v roku 2011 v seriáli iCarly (2007 – 2012), a tiež v projektoch Victorious (2010 – 2013) a Sam & Cat (2013 – 2014). Okrem toho sa predstavila napríklad vo filmoch 7 Secrets with Victoria Justice (2010) alebo Zoolander No. 2 (2016). Debutový album Yours Truly uviedla na trh v roku 2013 a dostala sa s ním na vrchol rebríčka Billboard 200. Rovnaký úspech dosiahla aj s druhou štúdiovkou My Everything (2014), ktorú navyše nominovali na cenu Grammy. S albumom Dangerous Woman (2016), ktorý sa tiež uchádzal o zlatý gramofónik, po prvý raz dobyla UK Chart. Tento rok v auguste sa dostal na trh jej štvrtý album Sweetener, ktorý sa vyšplhal na vrchol oboch rebríčkov. Okrem toho má na konte aj EP nahrávky Christmas Kisses (2013) alebo Christmas & Chill (2015).

Komentáre

Odporúčame