News

Mac Miller zomrel v dôsledku náhodného predávkovania. Aké látky našli v jeho tele?

Americký rapper Mac Miller zomrel v dôsledku náhodného predávkovania. Kancelária koronera v Los Angeles potvrdila, že v jeho tele našli fentanyl, kokaín a alkohol. Mac zomrel 7. septembra vo svojom dome v Studio City v Los Angeles. Pitvu vykonali do troch dní po interpretovej smrti, pričom telo odovzdali rodine. Tá ho pochovala v rodnom Pittsburghu.

Podľa koronerovej správy našiel Millera na posteli jeho osobný asistent. Po tom, ako privolal pomoc, dal telo na podlahu a začal ho oživovať. Záchranári však 26-ročného speváka vyhlásili za mŕtveho. Asistent tiež úradom potvrdil, že jeho zamestnávateľ mal v poslednom období problém „zostať triezvy“. Rapper sa tento rok v máji rozišiel so speváčkou Arianou Grande.

 Odporúčaný článok:  10 vecí, ktoré ste (možno) nevedeli o Mac Millerovi

Mac Miller, vlastným menom Malcolm James McCormick, sa na hudobnej scéne pohyboval od roku 2007. Debutový album Blue Slide Park vydal v novembri 2011, pričom nahrávka sa dostala na prvú priečku amerického rebríčka Billboard 200. Nasledovali štúdiovky Watching Movies With The Sound Off (2013), GO:OD AM (2015), The Divine Feminine (2016) a Swimming (2018). Na konte má tiež niekoľko mixtapeov a dve EP nahrávky – On And On And Beyond (2011) a You (2012).

Zdroj: SITA

Komentáre

Odporúčame