News

Crew TEAM DRAGON sa rozpadli. TISCI vydáva nový track KEY KEY a pridáva svoje vyjadrenie

Pokiaľ fandíš domácemu rapu, určite ti nemohla ujsť tvorba dvoch spojených crews chalanov, ktorí si hovorili teamDRAGON. Je len veľmi málo hudobných zoskupení, v ktorých sa pri takom veľkom počte členov po čase nevyskytnú nejaké spory a inak to nebolo ani v tomto prípade. TeamDRAGON sa rozpadli. Ale čo bolo príčinou podľa Tisciho? Vyjadril sa k tomu na svojom IG profile a vydáva nový track.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

19:00 Key Key online !!!!! Je čas. Vždy keď začína niečo nové musia byt veci upratané. Našu hudbu s @amida_dragon ste mali radi a mate aj pravo vedieť čo sa stalo. Pred dvoma rokmi sme spojili dve silne crew a to moju a jeho a nazvali to TeamDragon dokopy asi 8 ludí. Postavili sme študio vďaka investicii od @viktorio_sicario robili sme bangre hrali sme koncerty všetko bolo TOP. Amida bol vždy taka hadia povaha ale pokym neojebal Viktora o peniaze ktore mu dal nato aby dokončil jeho dlhoočakavaný album a plus nedojebal vztahy s chlanmi z Pezinku ktory na jeho albume pracovali tak sme si tohto hadika krmili každy večer v inej dobrej reštike. #amidanov20nikdy Odsunuli sme ho od nas a makali ešte viac cela crew na tom čo tu chceme vybudovať a jemu to tak nedalo spat to že mame progres, že nas vyhodil z našho vlastneho študia a nechal si ho sam pre seba. Samozrejme všetko cez telefon nemal gule sa snami stretnuť. Samozrejme nevedel splacať najom plus sa zistilo že po dobu ked sme mu davali cash aby ho zaplatil tak najom nebol vyplateny, hlavne že mal nove handry, tak ho odtial vyjebali a ma na krku exekuciu #wellplayed Viktor sa tiež zabezpečil aby mu bola vratena investicia chcel to zahrat pred frajcou a chalanmi s ktorymi chcel robit na našho šefa a dopadol s 2 exekuciami na krku To je všetko týmto som chcel iba dať veci na pravu mieru. Ak si chcete tieto moje veci potvrdiť tak sa spytajte hocikoho zo stareho TeamDragon alebo hocikoho z Bratislavy a okolia aky je to had. #mier

Príspevok, ktorý zdieľa LOVe (@tisciii),

My samozrejme do vnútorných vzťahov a problémov crew nevidíme, názor si teda môžeš urobiť sám. Tisciho pohľad na vec a celkové objasnenie sme už dostali, sme v očakávaní, či sa k tomu vyjadrí aj druhá polovica TEAMu DRAGON. Podľa všetkého je skutočne pravdou, že jeho vzťahy sa s „chlapcami z Pezinku“, teda s Neriešákmi, nevyvinuli najlepšie. Chalani už síce oddelene, ale predsa len istotne pokračujú v nahrávaní aj naďalej, teda my môžme už len čakať ako sa veci vyvinú ďalej a snáď nás neprestanú zásobovať dobrou muzikou! Ak by si si chcel z nostalgie zakúpiť merch, ako spomienku na túto crew, stačí kliknúť sem.

 

Komentáre

Odporúčame