News

Eminem vykúpil dve premietania filmu BODIED. Ľudia môžu prísť zadarmo

Eminem je na nezastavenie. Od vydania excelentného albumu Kamikaze vydáva klipy, príležitostne rapuje z Empire State Building a dohliada na produkciu freestyle battle filmu s názvom Bodied. Okrem toho tvorí pochopiteľne novú hudbu, ktorú by sme si mohli vypočuť práve na soundtracku spomínaného snímku.

Soundtrack mal podľa informácií na internete doraziť dnes, no zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, žeby mal naozaj vyjsť. Zrejme si musíme na finálny produkt ešte pár dní počkať. Film je však dokončený a premieta sa zatiaľ len v amerických kinách. Bohužiaľ, u nás na Slovensku sa ho asi tak skoro nedočkáme, takže jediná možnosť sú internetové služby ako YouTube Premium, kde film Bodied dorazí 28. novembra. 

Eminem pri príležitosti vydania filmu urobil pekné gesto, keď ohlásil na sociálnych sieťach, že pre ľudí z Detroitu vykúpil 2 kompletné premietania na piatok a sobotu, takže budú mať lístky zadarmo. Kto príde prvý, ten prvý berie. Každý si mohol rezervovať len 1 vstupenku. 

Eminem tentokrát nebude vo filme freestylovať a ničiť svojich súperov, pretože dohliada na film ako producent. Réžiu a scénár filmu má na starosti Joseph Kahn, ktorý pre Eminema zrežíroval legendárne klipy ako Without Me či Love the Way You Lie. Príbeh sa točí o študentovi, ktorý v sebe prebudí talent na freestylovanie. Samozrejme, ide o outsidera, ktorý sa bojí a nemá veľké sebavedomie, čo sa postupne zmení. Celkový vibe filmu ide skôr do komédie, ako do nejakých vážnych vecí, čiže určite nečakajte druhú časť 8 Mile. Eminem spočiatku nebol súčasťou tohto filmu, pretože prvotný nápad vznikol v hlave režiséra. Ten natočil takmer celý film, až potom išiel za Eminemom, ktorému sa produkt zapáčil a neskôr pridal svoju ruku k dielu. 

 

Komentáre

Odporúčame