NewsČlánky

Nerieš odhalili dátum vydania EP ANIMAL a pridávajú aj tracklist

Nerieš odhalili dátum vydania EP ANIMAL a pridávajú aj tracklist

Nový projekt zohranej dvojice

Dvaja chalani, ktorí majú za sebou úspešný album MINIMAL, niekoľko významných slovenských rapových tourné. Či už išlo o Kaliho tour k poslednému albumu DEZERT alebo sa ukázali v plnej sile aj na Separovom mega-úspešnom PancierTour. Matej Straka a Gabryell sú na našej domácej scéne dobre známi s top hudobnými produkciami a takisto i bezchybným zvukom, ktorý hrotili už na spomínanom albume MINIMAL. Práve vďaka vždy výborným beatom a top zvuku z minulosti a rovnako tak aj ich posledných počinov, môžeme očakávať, že ich pripravované a dlho teasované  EP-čko s názvom ANIMAL bude opäť na najvyššej možnej úrovni hudobnej kvality.

Chalani tvoria dokonale zohratú dvojku a panuje medzi nimi priam až výnimočná symbióza, práve vďaka dlhým rokom, ktoré spolu v rape ťahajú. Isto sa pýtate, čo môžeme od ANIMAL EP očakávať? Určite môžete čakať, že chalani nám opäť navarili len samé bangre. Veď, ako inak? 

EP ANIMAL OBJEDNÁVAJ TU (Doprava zadarmo cez Zásielkovňu)

Nerieš odhalili dátum vydania EP ANIMAL a pridávajú aj tracklist

 

Nerieš, drbo, ANIMAL

Pre stále viac nedočkavých fanúšikov dua NERIEŠ prinášame zopár exkluzívnych a kľúčových informácií zo zákulisia tvorby chalanov o ich pripravovanom projekte ANIMAL.

EP ANIMAL dostáva oficiálny dátum vydania v symbolický deň 3.3.2018, no jeho pilotný singel s vizuálom sa dostane von už tento štvrtok, 15. februára. Ako je to už zvykom, spoločne s prvým videosinglom sa spustia i predobjednávky EP-čka na našom webe shop.rukahore.sk

Fanúšikovia môžu zostať naladení, pretože vo štvrtok a v nasledujúcich dňoch budú prebiehať spoločne s predobjednávkami aj nejaké tie livestreamy, či už na Facebooku alebo na čoraz viac využívanom Instagrame, kde sa verní fans dozvedia všetky bližšie informácie o EP-čku ANIMAL. Zároveň odznie aj snippet, teda ochutnávky toho, čo môžeš na najnovšom projekte Neriešákov očakávať. 

 Nerieš odhalili dátum vydania EP ANIMAL a pridávajú aj tracklistV skratke, dobrou správou pre všetkých správnych fans dua Nerieš je, že po vyše pol roku intenzívnych teasovačiek a príprav na nový projekt sa konečne dočkávame ich nového hudobného počinu. Aj keď nepôjde o klasický album, ale o EP disk. Chalani si na svojich veciach dali určite záležať tak, ako sme na to zvyknutí a nič iného ako špičkovú kvalitu a poriadného newschoolového rapu čakať nemôžeme. Tešíme sa, kontroluj internety a očakávaj ANIMAL EP!

EP ANIMAL OBJEDNÁVAJ TU (Doprava zadarmo cez Zásielkovňu)

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame