News

Ako bude znieť album FRANTO od Pouličného Autora Tónov? Vypočujte si snippet

Najbližšie 2 mesiace sú poriadne nabité. Vychádza množstvo albumov, a tak bude celkom ťažké presadiť sa aj medzi skúsenými interpretmi. Do tohto kolotoča nastúpil aj Pouličný Autor Tónov, ktorý vám na Mikuláša prinesie svoj druhý album s názvom FRANTO. 

Z albumu zatiaľ vyšli skladby Mladý Romák a Boty, takže sme doteraz nemali veľký prehľad o tom, aký album nás vlastne čaká. Múdrejší sme po včerajšku, pretože P.A.T. zverejnil takmer 9-minútový snippet, kde sa strieda jedna skladba za druhou a ľudia by už mali vedieť, čo budú kupovať alebo podporovať. Nevieme, či ide o všetky skladby a či poznáme všetkých hostí, ale zatiaľ to sú Rytmus, Kali, celé DMS, Palermo, Pater, Marock, Renne Dang, Sima a Mega M. 

Podľa doterajších vyjadrení autora a samotného snippetu môžeme usúdiť, že album bude pestrý. Melodické beaty sa striedajú s tvrdými vypalovačkami, a tak si každý z vás nájde na albume to svoje. Okrem toho nečakajte žiadne kroky vzad, Franto sa odpútal od typickej slovenskej tvorby a skúša rôzne štýly, kde spieva, intonuje a používa auto-tune. Album si budete môcť predobjednať už 21.11.2018 na shop.rukahore.sk/pat.

Komentáre

Odporúčame