Playlisty

PLAYLIST: Čo si najčastejšie púšťa OSŤO?

PLAYLIST: Čo si najčastejšie púšťa OSŤO?Moderátor a hypeman Osťo je dnes neodmysliteľnou súčasťou mnohých koncertov a parties, ktoré svojím vystúpením dostáva do varu. V slovenskej hip hopovej komunite sa pohyboval zo začiatku ako tanečník v skupine Breakfans, s ktorou sa v roku 2008 zúčastnil aj televíznej show Česko-Slovensko má talent. Do prvého kontaktu s moderovaním prišiel v roku 2006, keď robil speakera na legendárnej tanečnej súťaži Bbboy Session, ktorú zároveň aj spoluorganizoval. V roku 2011 sa rozhodol spraviť úspešnú talk show Hip Hop Reality, v ktorej ľudom pravidelne približuje dianie na slovenskej a českej hip hopovej scéne. Okrem moderovačiek a nakrúcania HHR je momentálne aj projektovým manažérom festivalu Hip Hop Žije.   

 

1. Kedy a kde najradšej počúvaš hudbu?

Osťo: Najčastejšie počúvam hudbu v aute. Tam mám vždy najviac času na to, ale aj doma občas keď mám chut tak si pustím hudbu. Ale po víkendoch mam najradšej ticho haha.

2. Aký je tvoj najoblúbenejší song?

Osťo: Nemám najobľúbenejšiu skladbu. Celkovo vždy to mám v danom momente, napríklad teraz si idem najviac novú skladbu od Nerieš a Ega.

3. Aké sú tvoje ďalšie plány?

Osťo: Chystám nové štúdio Hip Hop Reality. Vyrážam na tour s novým projektom po kluboch spolu s Mišom Bielym, takže sa cez zimu nudiť nebudem a po novom roku si dám klasicky dovolenku.

Komentáre

Odporúčame