News

P.A.T. dal dokopy hymnu o teniskách a hovorí, že za reklamu chce mať zaplatené

Jasné, veď kto by nechcel mať zaplatené za reklamu. Funguje to tak odjakživa a vždy aj bude, napriek tomu sa nájde pár jedincov, ktorí chcú využívať služby druhých, ale zadarmo. Toľko ku nadpisu. Dnes nám P.A.T. posúva druhý track z albumu FRANTO, ktorý vychádza 6. decembra 2018, takže už čoskoro si budete môcť toto dielo predobjednať na našom eshope.

Skladba s videoklipom dostala názov BOTY, takže pochopiteľne sa točí celá novinka najmä okolo tenisiek, ktoré si P.A.T. mimoriadne obľúbil. Jeho najobľúbenejšia značka je AIR JORDAN a doma sa mu váľa minimálne 20 párov tenisiek s veľkosťou 8,5 v jednej izbe. Okrem týchto informácií sa dozviete aj to, že hejterom nedaruje nič zadarmo a ukazuje im, že si našiel cestu, ako byť šťastný aj bez ich nezmyselných rečí. O hudbu sa postaral Kaapo, videoklip ošéfovali Imagine Productions na čele s Danielom Andelom, s ktorým sme urobili pred pár týždňami aj rozhovor.

Na konci skladby zaznie menšia ukážka z ďalšej skladby, ktorá sa s najväčšou pravdepodobnosťou objaví na albume už v decembri. P.A.T. postupne zverejňuje na svojich sociálnych sieťach mená hostí, ktorí mu dodali featuring. Z doteraz ohlásených mien to sú napríklad Rytmus, Kali, celé DMS, Palermo, Pater, Marock, Renne Dang, Sima a Mega M. 

 

Komentáre

Odporúčame