Playlisty

PLAYLIST: Čo momentálne počúva LACI STRIKE?

PLAYLIST: Čo momentálne počúva LACI STRIKE?Tanečník Laci Strike je nepopierateľne jedným z pilierov slovenského streetdance-u. Už v mladosti tento rodák z Handlovej reprezentoval našu krajinu po svete so skupinou Quassit X Boyz, s ktorou povyhrával množstvo súťaží. Dlhoročné skúsenosti s tancom pretavil do tanečnej školy Street Dance Academy kde už viac ako 15 rokov vychováva novú tanečnú generáciu. Okrem toho má za sebou tanečnú a pódiovú koordináciu mnohých úspešných televíznych projektov a spolupráce s poprednými slovenskými interpretmi ako napríklad Dara Rolins, Moja Reč alebo Zdenka Predná. Historickým medzníkom bolo v roku 2013 uvedenie jeho divadelno-tanečného predstavenia“JULIO & ROMEA“ na doskách historickej budovy SND. Momentálne cestuje po celom slovensku v rámci výchovno-motivačného projektu po školách spolu s raperom Strapom, boxeristom Tomi Kidom a tanečníkom Nespim. Dnes máme možnosť nahliadnúť do Laciho vycibreného hudobného vkusu vďaka playlistu, ktorý si pre nás pripravil.

1. Kedy a kde najradšej počúvaš hudbu?

Laci Strike: Najčastejšie počúvam hudbu na tanečnej sále, lebo sa to inak nedá 🙂 Nevýhoda je tá, že počúvam niekedy aj takú, ktorú nechcem počúvať. Ale viem, že je dobrá pre ľudí tak vtedy ju púšťam a učím na ňu tancovať. Druhé najčastejšie miesto kde počúvam hudbu je v Aute pri cestách, kde mám vytvorené rôzne playlisty.

2. Aký je tvoj najoblúbenejší song?

Laci Strike: Každý deň je to iná skladba. Momentálne je moja najoblúbenejšia skladba, ktorú stvoril môj syn. Jej názov je som som to len ja 🙂

3. Aké sú tvoje ďalšie plány?

Laci Strike: Moje plány do budúcna sú také, že budem pridávať k tomu čo robím. Mám strašne veľa nápadov a stále sa mi chce. V budúcom roku oslavujem 30 rokov tanca. K tomu bude podriadených dosť veľa eventov, dj setov, tanečných vystúpení a internetových projektov. To je celá moja nasledujúca sezóna. A možno sa natočí aj nejaký film o tom.

 

 

Komentáre

Odporúčame