News

50 Cent kúpil 200 lístkov na koncert Ja Ruleho, aby mu vyprázdnil prvé tri rady v hľadisku

Jeden z najznámejších rapových konfliktov nie a nie skončiť. 50 Cent využíva sociálne siete na svoj ultimátny trolling nepretržite, a tak z času na čas obnoví alebo vytvorí beef s hocikým, kto je práve po ruke. Tentokrát je to však o čosi premyslenejšia záležitosť, keďže ide o rappera Ja Rule.

Ten má s Fiftym dlhú spoločnú históriu, v ktorej sa obidve strany snažili zosmiešniť svojho oponenta. Dissy, agresívne odkazy, výsmech a množstvo zákerností, to všetko sa odohráva už od roku 1999. Celý tento beef si rozoberieme niekedy v budúcnosti, pretože to je na dlhšie a chcem mu venovať samostatný článok. Preto prejdeme hneď k veci. 

50 Cent sa rozhodol, že si ide vystreliť zo speváčky Ashanti, ktorá počas celej svojej kariéry spolupracovala s Ja Rule-om. Spoločne vytvorili niekoľko hitov, ktoré sa umiestnili aj v rebríčku Billboard. V roku 2018 sa však situácia zmenila a Ashanti či Ja Rule nie sú mená, o ktoré by sa niekto dokázal aj pobiť. Fifty pridal na Instagram meme, v ktorom si robí srandu z toho, že Ashanti musela zrušiť svoj koncert kvôli nedostatočnému záujmu ľudí. V preklade – na jej show sa predalo minimum lístkov. Speváčka mu odkázala, že je len internetový tyran a „officer Curtis“, ktorý spolupracuje s políciou. 

Tento konflikt sa potom preniesol aj na Ja Rule-ho, ktorému sa Fifty vysmial podobne ako speváčke Ashanti. Zverejnil fotku rappera, kde napísal, že jeho koncert v Texase je len za 15 dolárov a ľudia by to mali vidieť. Myslím, že takýto marketing nezaškodil a mohol maximálne len pomôcť.

Chyba. Fifty opäť úradoval, keď o deň neskôr zverejnil túto fotku.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

Lol at $15 a pop you can’t lose, I got 200 tickets for 3 bands. #bellator #lecheminduroi

Príspevok, ktorý zdieľa 50 Cent (@50cent),

Na koncert v Texase si 50 Cent zakúpil 200 lístkov po 15 dolárov, takže celkovo minul 3000 dolárov, aby mal Ja Rule v prvých troch radách na svojom koncerte prázdno. Podobne ako Ashanti, ani Ja Rule nedokáže vypredať svoje shows, a tak je nútený ísť s cenami lístkov poriadne nadol, čo samozrejme využil jeho odveký rival z G-Unit.  Obrázok je upravený, keďže koncert ešte len bude a ktovie, či mu Fifty vyprázdni  prvé tri rady v hľadisku, no pre predstavivosť to úplne stačí. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

What a show, I mean just fucking great. Do it againmy kid went to the restroom. LOL #bellator #lecheminduroi

Príspevok, ktorý zdieľa 50 Cent (@50cent),

Niektorí ľudia mu začali pod príspevky vypisovať, že to prehnal a mal by sa krotiť. Zrejme išlo o fanúšikov Ja Rule-ho, ktorí si pochopiteľne bránili svojho obľúbenca. Zaujímavosťou je, že pod jeden Fiftyho príspevok napísal aj Snoop Dogg. 

50 Cent kúpil 200 lístkov na koncert Ja Ruleho, aby mu vyprázdnil prvé tri rady v hľadisku

Nevieme, či išlo o ironický komentár, ale odpoveď od Fiftyho bola jednoznačne ironická, keďže neskôr pridal ďalší príspevok, v ktorom píše, že on je ten, ktorý povie, kedy treba prestať. S „nulami“ nemá zľutovanie a ani žiadnu sympatiu.

Uvidíme, ako bude pokračovať tento staro-nový beef a či sa dočkáme niekedy disstrackov, ktoré by boli omnoho zaujímavejšie, ako obrázky na internete. Napriek tomu musíme uznať, že Fiftymu to ide všade. 

 

Komentáre

Odporúčame