News

Michajlov nahral celý album predtým, ako išiel do väzenia. Sleduj prvý singel z albumu 1991

Približne pred 4 mesiacmi nastúpil Michajlov do výkonu trestu odňatia slobody. Možno si pamätáte na jeho posledný livestream s fanúšikmi, ktorý urobil pred samotnou väznicou. Vtedy prezradil fanúšikom, že aj počas jeho neprítomnosti môžu očakávať album s názvom 1991. Ten napísal a nahral v štúdiu za 14 dní hneď po tom, čo sa dozvedel, že pôjde do väzenia. 

Dlho to vyzeralo, že sa všetko dá do poriadku, ale súd mu skrížil plány a dopadlo to úplne inak, ako si autor dnešnej novinky predstavoval. Takáto zlá správa donúti človeka, aby sa zamyslel a premýšľal o všetkom. Preto je pripravovaný album 1991 jeho osobnou spoveďou na témy, ktoré by možno spracoval až niekedy v budúcnosti alebo by sa k nim nikdy nedostal. Skladbu podstata produkoval Lkama, ktorý pôsobil v Gramo Rokkaz. 

Na albume sa objavia hostia, s ktorými ešte Michajlov nikdy nespolupracoval. Medzi nimi sú aj zaujímaví speváci, rapperi a producenti z celého Slovenska i Česka.

Kompletný tracklist môžete očakávať s ďalším singlom, ktorý vyjde so zaujímavým vizuálom ďalší mesiac. Celý projekt sa momentálne dokončuje, aby bolo všetko pripravené na čas. Výkonný a exekutívny producent album je Opia, pričom mix a master má na starosti šikovný Matej Straka zo skupiny Nerieš. 

Okrem toho máme pre vás exkluzívnu informáciu, ktorou je samotný COVER albumu 1991

Michajlov nahral celý album predtým, ako išiel do väzenia. Sleduj prvý singel z albumu 1991

V predaji u nás na shope nájdeš merch FREE MICHAJLOV, ktorý je primárne určený na to, aby mal po odsedení si svojho trestu hudobník nejaké tie finančné prostriedky na nový rozbeh a aktívne pokračovanie v tvorbe. Okrem albumu 1991 chystá aj menšie prekvapenie v podobe krátkeho EP-čka s doteraz nevydanými trackmi v kombinácii so samotným merchom. My v redakcii mu prajeme, aby mu to zbehlo čo najrýchlejšie a aby sa vrátil v plnej sile! 


MERCH „FREE MICHAJLOV“  U NÁS NA ESHOPE

Komentáre

Odporúčame