NewsHIP-HOP

Roko opäť ničí hip-hopovú scénu. Dissuje Čis Tého a predvádza, ako sa robí pravý G-Funk

V živote sú isté tri veci. Dane, smrť a že Roko vydá ďalší diss…teda, ehm, disk. Najnovšie zaútočil svojimi nepriestrelnými rýmami na Čistychova, ktorý si už po novom hovorí Čis T. Tento fakt by už mal každý fanúšik vedieť, ako aj to, že vydal prednedávnom skvelý album Yak Orol.

Z neznámeho dôvodu mal Roko s jeho pomocníkmi dôvod na to, aby nahral na petržalskú legendu disk. Napriek tomu, že sa všetko odohráva v rámci srandy (aspoň v to dúfame), superstar z Košíc sa každým ďalším videom a „skladbou“ zlepšuje. Stačí len správne nastrihať jeho slová do rýmov a zrazu všetko sedí ako má. Veď posúďte sami.

 

Páčilo sa vám? Nie? Nevadí, Roko ma pre vás nachystané aj niečo úplne iné. V nasledujúcom videu vám ukáže, ako sa robí pravý Dží Fank. Kto uhádne v komentároch, do akého beatu rapuje, získa od nás zlatého bludišťáka. 

A pamätajte si, keď na vás Roko neurobí disk, ako keby ste na scéne ani neboli. Vie o tom každý rapper, ktorý už mal tú česť, byť dissovaný touto superstar z východného Slovenska. 

Pil si? Nepil si? Debil si! 

Komentáre

Odporúčame