NewsHIP-HOP

Kvalita nad kvantitou. Takto by sa dal opísať nový videosingel Motorest od Gleba

„Hej Gleb, dnes si vydal fakt super track, rešpekt!“

Vždy sa držím myšlienky, že ak sa vyskytne niečo, čo treba pochváliť, netreba to schovávať. Gleb je jeden z mála interpretov, ktorý si reálne môže povedať, že sa naozaj odlišuje od iných. Dlhé roky si ide vlastnou cestou a riadi sa vlastnými pravidlami, čo do bodky vystihuje aj label Fuck Them.

Kvalita nad kvantitou. Takto by sa dal opísať nový videosingel Motorest od GlebaOdlišuje sa zvukom, originalitou a nepriestrelnými rýmami v kombinácii s neuveriteľnými flows. Po jeho prvom albume Lavička Pimpin sa Gleb stiahol do úzadia, v ktorom však nelenil, ale koncertoval a chystal pre fanúšikov nové bomby ako napríklad Audiokniha či dnešná novinka Motorest. V nej Gleb opäť dokázal, že nie je len generický automat na rýmy, ale vie dať tracku život a vlastný príbeh. O produkciu sa postaral Komander, čiže jedinečný rukopis a cit pre hudbu na vás narazia hneď na začiatku. V skladbe sa menia flowy, zvuk a všetko do seba nádherne zapadá. Tradične sme sa dočkali originálneho videoklipu, ktorý nie je tuctový ako množstvo vecí na scéne, a tak je na mieste pochváliť kameru (Marián Ontko, Asistent kamery: Jaroslav Kuchárik), strih (Marek Bihuň) aj réžiu (Peter Hoferica). Grafiku ošéfoval Bruno Húska.

Nezabúdajte, že Gleb vystúpi 19. októbra v Bratislavskom MMC, kde chystá obrovský koncert. Bohužiaľ, lístky sú už vypredané, takže dúfame, že ste medzi tými, ktorí si ich stihli kúpiť. 

shop.rukahore.sk/gleb

Komentáre

Odporúčame