KLIPNewsHIP-HOP

Cereal a Juraj Klasik natočili videoklip na slovenskej púšti. Ide o novinku Flashback

Čas nemilosrdne plynie a nedá sa vrátiť späť. Tento fakt si uvedomí každý, kto už niečo prežije a preskáče niekoľko prekážok vo svojom živote. V podobnej rovine sa nesie aj novinka Flashback od bratislavského Cereala a jeho nového kolegu Juraja Klasika.

Autori skladby spomínajú na svoje skvelé detstvo, ktoré je pre mnohé dnešné deti tabu. Tie by najradšej sedeli doma za počítačom, prípadne sa hrali s mobilom a ďalšími elektronickými vymoženosťami tejto doby. Zážitky a skúsenosti sa len tak z hlavy nevymažú, čo dokazujú obidvaja rapperi počas celej minutáže. O videoklip sa postaral Korytnák a točilo sa na „slovenskej Sahare“, ktorá sa nachádza pri Záhorí. 

Ak pôjde všetko podľa plánov, ich spoločný album môžeme čakať začiatkom roka 2019. Spolupráce na albume nebudú žiadne, pretože Cereal a Juraj Klasik nemajú záujem spolupracovať takmer s nikým a vystačia si aj dvaja. O produkciu sa postará samotný Cereal, ktorý bude ako producent vystupovať pod pseudonymom KingPin. Okrem neho bude na albume Aceman. Tracklist bude pozostávať z približne 10 skladieb. Celý projekt sa nahráva u Cereala doma, keďže si postavil vlastné štúdio, aby mal pri nahrávaní neobmedzené možnosti. 

shop.rukahore.sk/cereal

Komentáre

Odporúčame