News

KALI oficiálne oznamuje nový album na záver roka! Nájdeme na ňom hity ako SOM RÁD, TAKÁ TÁ či NEJSOM TEN PRAVÝ

To, že Kali, jeden z najvybookovanejších slovenských interpretov súčasnosti, plánuje koniec svojej profesionálnej kariéry, na úľavu mňa samého a celého zvyšku Slovenska sa tak zatiaľ stále nestalo a Kaliho tvorba stále patrí medzi najpočúvanejšie v našich zemepisných šírkach. Podľa jeho vlastných slov bola naplánovaná na tento rok DREM, výberovka jeho najväčších hitov v doplnení o nových hostí a nahraných do živej muziky.

Plány sa však zvyknú meniť a kvôli viacerým problémom sa od tohoto nápadu postupne upustilo. Za tú dobu nás Kali však neprestal zásobovať trackmi, ktoré boli už iba pozitívne ladené a tvorili akési „usbečko“, ktoré je však v tomto čase už dávno vyprázdnené. Či?

Poslednú dobu boli viaceré náznaky toho, že z Kaliho strany príde čosi nové… a dnes už môžem oficiálne prehlásiť, že koncom roka sa dočkáš jeho nového albumu, reso. už spomínaného USB-ečka, ktoré dostáva názov DOVI DOPO a výjde s obsahom 17 plnohodnotných skladieb, medzi ktorými nájdeš hity ako Som rád, Taká tá, Nejsom ten pravý a taktiež i aktuálny hit s rovnomenným názvom Dovi, dopo. Tešíš sa tak mocne ako my? Ďalšie info už čoskoro!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame