News

VERONIKA STRAPKOVÁ v klipe slovenského producenta DINELA, ktorý dobyl zahraničie

Speváčku Veroniku Strapkovú vám zaiste nemusíme predstavovať. „Neokukanú“ slovenskú umelkyňu s exotickým vzhľadom môžete počuť zo známych rádií a je dôkazom toho, že máme na Slovensku výrazné talenty. Veronika rada prekračuje hranice a tvorbu práve tejto piesne radí medzi tie spontánne akcie. Presne takým sposobom vznikla aj táto spolupráca. „Byť schopný robiť niečo iné ako obvykle je super pocit. Niekedy ma k tomu inšpiruje napríklad skvelá hudba. Presne takú mi poslal mladý talentovaný Dinelo a ja som rada, že som mohla naspievať túto peknú vec,“ uviedla VeronikaS o piesni, ktorú nahrala aj počas hektických príprav na novom albume.

VERONIKA STRAPKOVÁ v klipe slovenského producenta DINELA, ktorý dobyl zahraničie

Konečne slovenská spolupráca 

Dinelo, ktorý na svojej hudbe spolupracuje prevažne so zahraničnými umelcami sa teší spolupráci s Veronikou. Podľa neho má výnimočný hlas a keď ju počul, bolo vraj hneď rozhodnuté: „Vždy som túžil nájsť pre svoju hudbu aj slovenského umelca, aby som nemusel spolupracovať len s tými zahraničnými. Keď som počul Veroniku, bolo rozhodnuté. Napísal som jej a ona súhlasila. Jej výnimočný hlas sa k tej hudbe hodí. Cítil som to a teraz som rád, že som to urobil,“ vyjadruje sa na margo Veroniky Dinelo. 

Tým, že spolupráca prebiehala na diaľku, trvala takmer pol roka. Keď pieseň dokončili, bolo v nej cítiť letnú energiu aj napriek textu, ktorý až taký veselý nie je. Preto sa aj tvorcovia klipu rozhodli počkať na prázdniny a piesni dodať ten pravý feeling. „Myslím, že sa nám to podarilo! Príbeh približuje to, ako aj na konci vzťahu spomíname nie len na tie zlé ale aj pekné zážitky,“ objasňuje zámer neurobiť z klipu „opúšťačku“ Mari Lučeničová ako hlava kretívneho tímu. 

VERONIKA STRAPKOVÁ v klipe slovenského producenta DINELA, ktorý dobyl zahraničie

Originálne obsadenie  

Tvorcovia skutočne vsadili na autenticitu, preto bol ich výber pri obsadzovaní hercov jasný. V klipe môžu fanúšikovia spoznať známu slovenskú blogerku pôsobiacu v zahraničí, Natáliu Homolovú, ktorá je známa pod instagramovým pseudonymom @natintablog, kde má vyše 50-tisíc fanúšikov a spolupracuje s známymi svetovými značkami. : „Kto Naty pozná alebo sleduje vie, že je to veľmi živá a originálna osoba s vlastným výrazom, osobnosťou a štýlom. Chceli sme niekoho, kto aj bez nánosu makeupu vyzerá famózne a nehanbí sa ukázať svoju bláznivu podstatu,“ hovorí o blogerke Mari.

VERONIKA STRAPKOVÁ v klipe slovenského producenta DINELA, ktorý dobyl zahraničie

Klip sa nakrúcal na rôznych zaujímavých miestach v Bratislave a prírode Považského Inovca. Aj napriek tomu, že známy pár žije už 7 rokov v zahraničí neváhali prísť a pár dní stráviť na ich rodnom Slovensku, a my si myslíme, že to určite stálo za to! Veď posúďte sami: 

Komentáre

Odporúčame