News

Eminem je VENOM! Sledujte skvelý videoklip, v ktorom sú ľudia posadnutí symbiotom

Skladba pochádza z albumu Kamikaze, ktorý zbiera jeden úspech za druhým. Eminem potvrdil, že nepatrí do starého železa, ale patrí medzi najlepších rapperov v histórii. V podstate…to by bol aj bez Kamikaze. 

Dnes sme sa dočkali očakávaného videoklipu na skladbu Venom, ktorá je zároveň zakomponovaná do soundtracku rovnomenného filmu. Ten mal oficiálnu premiéru dnes a práve táto skladba zaznie na konci samotného filmu. Snáď nejde o nejaký spoiler, nehehe. 

Videoklip nadväzuje na videoklip FALL, čo dokazuje samotný úvod tohto diela. Chalan nájde album Revival, ktorý Eminem nechal na zemi a poškodil ho, keď po ňom postúpal. Toto CD však obsahovalo niečo viac, ako len hudbu. Bolo „nakazené“ Venomom, ktorý sa postupne dostával na rôznych ľudí, na ktorých vždy pár sekúnd parazitoval. Aby som neklamal v nadpise, musím sa opraviť. Okrem ľudí a CDčka sa dostal aj na psa, ktorý začal taktiež rapovať Eminemove slová v texte. Milé. Nakoniec sa dostal Venom na autora skladby, a ten sa už premenil do finálnej podoby. 

Album Kamikaze kúpite tu 

Komentáre

Odporúčame