Playlisty

PLAYLIST: Akú hudbu počúva Čis T? Inšpiruj sa jeho výberom

PLAYLIST: Akú hudbu počúva Čis T? Inšpiruj sa jeho výberom

Dnes sa na radu dostal Čis T, ktorý je jednou z hlavných postáv slovenského hip-hopu už od jeho začiatkov a jeho vplyv na neskoršiu generáciu raperov je nepopierateľný. Počas svojej kariéry stihol vydať množstvo projektov a spoluprác. Na jeho najnovšom albume Yak Orol máme možnosť počuť rôznorodé skladby, ktoré kombinujú aj prvky z iných hudobných žánrov. Navyše je o Čis T-om známe, že jeho hudobný vkus je veľmi pestrý, pričom jeho srdcovkou je najmä latino. A preto nás zaujímalo, aké vypalovačky si v súčasnosti najčastejšie púšťa. Nechajte sa teda inšpirovať playlistom nižšie.

1. Kedy a kde najradšej počúvaš hudbu?

Čis T: V aute, v lietadle, na diskotéke, keď pijem liehovinky, keď som šťastný, keď som smutný, keď zaspávam alebo keď výjde niečo nové na čo sa namotám, tak to počúvam stále až kým sa mi to neznechutí.

2. Aký je tvoj najoblúbenejší song?

Čis T: Martin Jakubec – Božanka

3. Aké sú tvoje ďalšie plány?

Čis T: Venovať sa hudbe, svojej novej značke oblečenia D.O.G , založiť nadáciu pre odstránenie primitivity z môjho plytkého mozočku, nech pôsobím a tvárim sa trošku serióznejšie, tak ako to hrám vo svojich pesničkách 🙂

Komentáre

Odporúčame