NewsČlánky

S HUDBOU VESMÍRNOU novým songom roztancujú aj teba! + ROZHOVOR

Máme tu nový víkend, s ktorým sa jeseň ozvala už naozaj dôrazne a vonku sa leto už takmer celkom stratilo kdesi za hory. To avšak stále populárnejším slovenským muzikantom zo skupiny S HUDBOU VESMÍRNOU nebráni priniesť ti opäť nový príjemný song pre skrášlenie tvojho dňa! Majú vonku svoj nový videosingel s názvom NO A ČO?, ktorý sa z len za pár dní prebojoval už na prvé miesto v trendoch a ja som sa ich pri tejto príležitosti rozhodol spýtať niekoľko malých otázočiek, ak by ťa zaujímalo pozadie ich krásne bláznivej a stále pozitívnej tvorby!

S HUDBOU VESMÍRNOU novým songom roztancujú aj teba! + ROZHOVOR

Čaute čaute! Dnes tu máme váš najnovší song s názvom No a čo? Ako by ste ho predstavili vašim fanúšikom a zároveň čitateľom newsiek?

Je to song o každodennej realite a hlavne o tom, že sme šťastní ľudia, lebo nás tieto témy zatiaľ akosi obchádzajú 😀

Ako je už zvykom vo vašej tvorbe, opäť šírite pozitívnu energiu. Odkiaľ beriete motiváciu?

Odkiaľ berieme motiváciu? To si snáď robíš srandu! Veď sa pozri okolo, len samé nedá sa, nemáme ako, inde je lepšie, tamto je zlé, to sa nikdy nezmení, treba niečo spraviť… a podobne. A pritom slnko svieti, sme zdraví, žijeme, máme sa fajn a keď nie, vždy sa to nejako vyrieši.

Sorizzo: Mne je niekedy smutno z toho, že ja sa nedokážem tak nahnevať na také blbosti, ako niektorí ľudia a potom mám dojem, že im nerozumiem a nedokážem pomôcť.. :-/

S HUDBOU VESMÍRNOU novým songom roztancujú aj teba! + ROZHOVOR

Čo také by sme našli vo vašom playliste? Akú hudbu teraz najčastejšie počúvate?

Úplne všetko. Naozaj, skôr máme obľúbené konkrétne pesničky, ako interprétov alebo žáner. 

Kde si vás vaši fanúšikovia budú môcť vypočuť najbližšie naživo?

Pravdepodobne na našom vlastnom evente v Bratislave, kde by sme chceli krstiť náš prvý album a uviesť ešte jednu veľkú novinku. Uvidíme, či sa nám to aj podarí. 

S HUDBOU VESMÍRNOU novým songom roztancujú aj teba! + ROZHOVOR

#NoAČo opäť pre ľudí šíri pekný odkaz. Čo by ste im odkázali teraz prostredníctvom tohto článku na záver?

Sorizzo: Pre mňa je mottom celej pesničky veta – a čo vám na tom vlastne tak prekáža? Ja mám dojem, že milión ľudí sa vlastne dokáže neskutočne rozčúliť nad niečim, čo sa ich naozaj že ABSOLÚTNE netýka. Na čo nemajú dosah, ani im to nijako nezasahuje do života. Doslova, ako máme v tom texte – na mužovom aute sa vyváža – A čo vám vlastne na tom tak prekáža? 😀 Tak asi to… Nenechajme si kaziť dni a miešať jedy v sebe blbosťami. Teda to je môj názor, každý nech si z toho zoberie čo chce 🙂

S HUDBOU VESMÍRNOU novým songom roztancujú aj teba! + ROZHOVOR

V KLIPE SA UKÁZALI AJ ZNÁME TVÁRE

 „Bavia ma šikovní mladí ľudia, ktorí tvoria a pracujú na sebe. Ja som nemal vôbec nad čím váhať. Hlavne s profíkmi ako som ja sa super robí,“ komentoval vydarenú spoluprácu Matej Sajfa Cifra.

 „Pesnička s nápadom a trefnou témou, nemohla som povedať nie. Dnes sú odborníci všetci a na všetko. Stačí si pozrieť komentáre pod článkami, fotkami. Keby sme sa starali viac o seba, bol by život krajší. Točenie klipu bol výborný zážitok, plný humoru. Želám si viac takýchto nápadov, aby bol svet lepší a hudobnejší.“ Povedala úspešná módna návrhárka a prvá vicemiss Slovensko Martina Grešová.

 „Skupinu S hudbou vesmírnou poznám už veľmi dlho a úprimne som ich obrovská obdivovateľka. Myšlienka skladby “No a čo” mi hovorí z duše, prakticky tým žijem ako instagramový influencer každý deň. Dúfam, že to všetci zoberú v tom najpozitívnejšom svetle a budú mať život o dosť veselší,“ povedala o spolupráci s dávkou humoru Lula Gachulincová, bývalá tvár televíznej Farmy. V klipe sa objaví aj herec Juraj Bača, kamarát ktorého členovia kapely stretli v správnej chvíli.

S HUDBOU VESMÍRNOU novým songom roztancujú aj teba! + ROZHOVOR

Zaujímavosťou je, že nová pieseň s názvom „No a čo“ bude na internete preložená do mnohých cudzích jazykov, aby sa z nej dokázali tešiť aj fanúšikovia v zahraničí, čo je aspoň za mňa skutočne výborný nápad! Nebudem ťa už ale viac zdržovať, istotne sa nevieš dočkať vypočutia si tejto lahodnej novinky…

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame