News

Československí rapperi sa spojili s formáciou CITY CODE. Aký je uličný track 12.POSCHODIE?

Spolupráce medzi českými a slovenskými rappermi a celkovo muzikantmi nikdy neboli niečím nezvyčajným. V oboch krajinách ešte stále nájdeš zástancov uličného boombap rapu, ktorý v nich žije stále ďalej. Ako to však znie, keď sa spojí niekoľko Čechov a Slovákov a v tejto spolupráci sa opäť objavil i Michajlov, ktorý je v tejto dobe aktuálne za mrežami?

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

Na eshopu ruka hore objednávej novej merch „Fucker“ a „FreeMichajlov“ link v biu .. #brnoreprezent #freemichajlov #album1991

Príspevok, ktorý zdieľa Michajlov / (@michajlov.rap),

Producentské duo CITY CODE si na svoj prvý singel z chystaného albumu MEDZI VAMI (vychádza koncom roka) prizvali rovno niekoľko hostí, menovite sa jedná o rapperov ako Daniel, Pasr, Michajlov a Tafrob. Spojili sa na silnom uličnom tracku, v ktorej opisujú neľahké zákutia života, ktoré možno veľmi dobre poznáš i ty sám.

MICHAJLOV – ROZHOVOR

Spomedzi tohto mocného kolaba chystajú svoje albumy rovno viacerí umelci, konkrétne nového albumu od Tafroba sa dočkáš už koncom novembra. Zaujímavosťou je, že ako som už spomínal, hoci je Michajlov v tejto dobe za mrežami (pre viac info klikaj na rozhovor), na našom shope nájdeš merch vytvorený na jeho podporu po tom, ako sa vráti z odpykania si trestu nazad na slobodu. V novembri takisto môžeš očakávať jeho nový projekt!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame