News

Intergalaktická óda na slobodu od BENA CRISTOVAO!

Dámy a páni, takto sa robí muzika v roku 2018! Ale začneme pekne po poriadku. Niekdajšieho superstaristu Bennyho Crista ti predstavovať istotne nemusím. Po Superstar sa zapísal do povedomia ľudí svojimi silnými singlami, v ktorých plynule prechádza rozličnými žánrami, najmä však teda u neho môžeme registrovať striedanie (ne)klasického spevu a rapu. V oboch sférach sa javí ako skutočný majster, no popri hudobnej kvalite Ben nikdy nebol tým, kto by zabúdal na to, že muzika má šíriť istú formu odkazu pre poslucháčov daných vecí. A presne to reprezentuje jeho najnovší singel s názvom MOWGLI.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

#mowgli zitra rano na youtube❄❄❄

Príspevok, ktorý zdieľa Ben Cristovao (@bennycristo),

Jedná sa o skutočne krásny audiovizuálny zážitok, ktorý by pokojne mohol figurovať na najvyšších priečkach sledovanosti a ja osobne verím a predpovedám, že tomu tak v najbližších dňoch i naozaj bude. Song, ktorý je krásne osobný, no zároveň pre všetkých. Song, ktorý je dokonalou ódou na slobodu. Pusti si dôkaz, že Ben Cristovao je skutočne multitalentovaný čávo a jeho umenie a dobrodružný život je skvelou motiváciou možno i práve pre teba.

Ešte pred svojím budúcoročným koncertom v slávnej O2 Aréne (21.9.2019) si Ben prichystal i výnimočný slovenský koncert, ktorý sa odohrá už 7. novembra v Bratislavskom klube MMC, do ktorého tento multitalentovaný čávo zavíta už 7-meho novembra. O všetkých ďalších novinkách z jeho tvorby ťa samozrejme budem informovať medzi prvými, dovtedy môžeš lístky na spomínaný koncík do MMC vychytať TU.

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame