News

Meky Žbirka vydáva one-take videosingel z nového albumu v spolupráci s Katkou Knechtovou

Slovenská populárna hudba má za mnohé dekády svojej existencie už viaceré takpovediac stálice, medziktoré bez pochýb patrí aj mnohonásobne ocenený Meky, ktorý sa aktuálne opäť hlási o slovo s novou muzikou. Presne tak, Miro Žbirka vydáva v priebehu októbra svoj nový album, z ktorého ti dnes prináša nový singel s názvom Skúška snov, kde si na spoluprácu prizval Katku Knechtovú. Ako im to v novinke spolu hrá?

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

Tak uz je to doma #new #doublealbum #vinyl #katarinaknechtova #eddireader #milafurstova #webzbirka Thank you girls @katarinaknechtovaofficial @milafurstova @eddireader

Príspevok, ktorý zdieľa Miro Zbirka (@miro_zbirka),

Režisérom vizuálu je Žbirkov syn David a pripravili si pre nás skutočne príjemný klip natočený na jediný záber v kombinácii oboch hlavnch aktérov, Mekyho a Katky. Spoluprácu s populárnou slovenskou speváčkou dohodla Mekyho žena, keďže ho podľa jeho vlastných slov fascinuje, že Katka vie hrať na gitare, klávesoch a dokonca i na bicích, presne tak ako sám Paul McCartney. Už ťa však nejdem ničím zdržiavať, púšťaj si tento krásny song s lyrikou od uznávaného Kamila Peteraja a teš sa na album!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame