News

DMS točia na jachte v slnečnom Chorvátsku klip k novému albumu PREPÁČTE

Kto bol na tomto ročníku festivalu HipHopŽije, určite bol svedkom toho, ako  chalani z crew DMS ohlasili svoj nový štúdiový album, ktorého dátum vydania sa predpokladá niekedy na koniec tohto kalendárneho roku, avšak presný termín zostáva i naďalej vo hviezdach. Počas spomínaných zastávok HHŽ premiérovali DMS i prvý singel z albumu, ktorým bola neuveriteľne vychytaná skladba Kardio. Tá si okamžite získala svoj úspech a teraz prišiel čas na nové veci z projekt PREPÁČTE OFFICIAL.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

Daj follow na @RitTvojhoOcina a ked chces videt jak sa toci novy singel #NemamCas @funsailing.sk cely den budeme tam..

Príspevok, ktorý zdieľa •PREPÁČTE•OFFICIAL• (@separ.dms),

Momentálne prebieha v aktuálne slnečnom Chorvátsku natáčanie vizuálu na ďalšiu vec z albumu, ktorou má byť singel s názvom Nemám čas. Na sociálnych sieťach pribúdajú aktuality zo zákulisia natáčania, ktoré prebieha podľa všetkého pod taktovkou Miša Nemtudu a jeho A-Teamu. S DMS je na tomto „výlete“ i Osťo, ktorý takisto neustále toči na Instáči nejaký ten „bekstejč“.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

Nedela ⚓ sleduj natacanie noveho klipu DMS na @funsailing.sk☝

Príspevok, ktorý zdieľa OSŤO / HYPEMAN / MODERÁTOR (@ostohiphopreality),

Najpodrobnejšie storky z natáčania videoklipu na singel Nemám čas však nájdeš TU. Tešíš sa na nový album deemeska tak mocne jak my? Daj nám vedieť dolu do komentárikov alebo priamo do anketky, vidíme sa!

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

#NemamCas

Príspevok, ktorý zdieľa •PREPÁČTE•OFFICIAL• (@separ.dms),

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame