Články

Justin Bieber zahral ako pouličný umelec pre svoju snúbenicu

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber),

Speváka Justina Biebera ľudia videli a stihli zachytiť na video pred Buckinghamským palácom v Londýne. Bieber s kapucou na hlave a gitarou v ruke zahral viacero skladieb. Akustickú verziu skladby Cold Water, ktorá vznikla v spolupráci s Major Lazer a speváčkou MØ, cover skladby Fast Car od Tracy Chapman a gospelovú skladbu Good Good Father. 

Justin nekoncertoval už viac ako rok takže mohlo ísť o špeciálny darček pre fanúšikov. A možno nie tak pre fanúšikov ako pre jednu konkrétnu a špeciálnu osobu, a to Hailey BaldwinModelka bola súčasťou davu ľudí, ktorí sa pri fontáne zastavili počas Justinovho „predstavenia“.

Hailey si Justina nahrávala na mobil a sám spevák povedal, že táto slečna v šedej mikine je láskou jeho života. Baldwin sa usmiala a zakryla si tvár rukami. Párik bol následne videný na viacerých miestach po Londýne. Zaľúbená dvojica je už zasnúbená, a tak všetci čakajú už len na oficiálnu svadbu…

Komentáre

Odporúčame