Eventy

Už 26. októbra zavítajú na Slovensko FIREBEATZ. Predstavia sa ako headlineri na podujatí SWITCH

Už 26. októbra 2018 zavíta na Slovensko populárne holandské duo – FIREBEATZ. Predstavia sa ako headlineri na podujatí s názvom SWITCH, ktoré sa bude konať súbežne v dvoch bratislavských kluboch Majestic Music Club & Hopkirk Club. Zahraničný support im budú robiť Angličan Cory James a Španiel Crusy. Silné zastúpenie bude mať aj domáca produkcia. Svoje umenie preukážu stálice hudobnej relácie E2 Dance Exxtravaganza  Drahosh a Johnny de City a ďalší známi slovenskí DJi – Elsy, dynamická dvojica Robmike & Lelo, housový kráľ Martin Cehelský, mladý talent a tvorca tohtoročnej hymny pre EDMANIU Dlugosh, pričom line-up uzatvoria nádejní dji Martin Frost zo Žiliny a Martin Figo z Nitry.

Lístky na predaj tu 

Už 26. októbra zavítajú na Slovensko FIREBEATZ. Predstavia sa ako headlineri na podujatí SWITCHFirebeatz predstavujú etablovanú dvojicu na medzinárodnej hudobnej scéne, pričom sa zúčastňujú akcií na všetkých svetových festivaoch. Tento rok sa predstavili na EDC v Las Vegas spolu s Dubvision ako zoskupenie pod názvom Metafo4r. Fanúšikov potešili aj svojím vystúpením na jednom z najexkluzívnejších a najväčších svetových festivalov – Tommorowland,  ktorý sa koná každoročne v Belgickom Boome a to hneď na hlavnom stagi. Okrem iného každročne vystupujú na festivaloch ako Creamfields, Airbeat One v holandskom Amsterdame na Amsterdam Dance Evente  a tento rok vystúpia na Slovensku exkluzívne iba na evente Switch.

Koncept SWITCH sa primárne zameriava na hudobné štýly house, techhouse, EDM a techno. V klube Majestic Music Club bude Europa 2 Main Stage a v klube Hopkirk bude akcia prebiehať na Absolut House Stage, pričom tu bude aj oficiálna after party do skorých ranných hodín. Jednotlivé pódiá sa nachádzajú prakticky v jednej budove a sú oddelené iba poschodiami, vďaka čomu si budú môcť fanúšikovia kedykoľvek vychutnať vystúpenie ktoréhokoľvek interpreta podla svojej chuti. Atmosféru umocní nielen kvalitné hudobné ozvučenie, ale aj svetelné efekty, laserová show, špeciálna gogo Deam Show a ďalšie atraktívne prekvapenia. Pitný režim pre návštevníkov bude zabezpečovať 6 barov, samozrejmosťou je šatňa.

Už 26. októbra zavítajú na Slovensko FIREBEATZ. Predstavia sa ako headlineri na podujatí SWITCHSponzorom Eventu Switch je spoločnosť Absolut, hlavným mediálnym partnerom akcie je Europa 2, ďalšími partnermi internetový portál Ruka Hore a Spoločnosť VB taxi.

Oba kluby sú lokalizované v širokom centre ako aj v priaznivej časovej dostupnosti od hlavnej vlakovej stanice v Bratislave. Parkovanie je v tesnej blízkosti miesta.

Lístky na podujatie sú k dispozícii v predajnej sieti Ticketportal, pričom počet vstupeniek je obmedzený vzhľadom na zabezpečenie komfortu pre návštevníkov.

Komentáre

Odporúčame