News

Machine Gun Kelly vydal projekt Binge. Našli sme na ňom ďalší diss?

Rýchla odpoveď k nadpisu článku – nie. Žiadny ďalší diss na EPčku Binge nenájdete. Bohužiaľ, niektoré média tvrdili, že určite bude beef pokračovať, ale bež žiadnych dôkazov či oznámení od samotného autora. MGK sa po dissovaní s Eminemom zameral na svoje EP, aby využil svoj momentálny hype. Myslím si, že to bol aj zámer, ktorý mal napraviť mierny úpadok po albume Bloom z roku 2017. 

Čo vás teda čaká? Intro a 8 plnohodnotných skladieb, ktoré vám zaberú celkovo 24 minút. Po prvom vypočutí môžem napísať, že to je celkom kvalitný projekt, ktorý ponúka zaujímavý pohľad na jeho súkromie a starosti. Beaty sú prebassované, čo dodáva EPčku potrebnú tvrdosť a agresivitu. Zároveň to všetko znie chytľavo, keďže MGK prispôsobil svoj prejav, aby to malo určitú súhru a koncept. Samozrejme, na tomto EP nemohol chýbať disstrack Rap Devil, ktorý sa dosť odlišuje od ostatných trackov. Napriek tomu som čakal niečo viac, aspoň nejakú zmienku či dvojzmysel o Eminemovi, ale nič také tam nie je. MGK vysvetlil svoje počínanie v rozhovore pre Breakfast Club a odpovedal na množstvo otázok ohľadom celého konfliktu. Dokonca povedal, že mal nachystaný ďalší diss, ktorý bol odpoveďou na Killshot, ale premyslel si to, a nechal ho v šuplíku. Viac nájdete vo videorozhovore nižše.

shop.rukahore.sk/machine-gun-kelly

My sme zvedaví, ako bude celý spor pokračovať. Možno sa dočkáme ďalších dissov, možno po tomto už nebude nič, len krásne spomienky. Ak ste Kellyho fanúšik, odporúčam si teda vypočuť jeho najnovšie EP Bingo nižšie na Spotify či inej hudobnej službe. 

UPDATE : Videoklip na skladbu LATELY vyšiel práve teraz

Komentáre

Odporúčame