News

BIO a DELIK vstávajú z mŕtvych! Ako ZOMBIE prenasledujú tých čo ich sklamali

Dlhšiu dobu sme tu od Rodrigeza nemali nové veci, no dnes tu máme exkluzívnu novinku, ktorá je už piatou Biovou spoluprácou s chalanmi z niekdajšej MR. Tentokrát si na skladbu s hlbším odkazom privolal Delika a spoločne pre teba uvarili skladbu s názvom ZOMBIE, ktorá bude možnože ich vôbec posledným kolabom. 

Zaujímavosťou je, že skladba bola pôvodne nahraná do úplne iného beatu, no skaldbu priam perfektne prerobil Kynetik zo Zvolena. O príjemnú grafiku sa postaral nový talent menom Kepho a nahrávanie zabezpečil Hoodini z nám dobre známeho OvergroundArt, s ktorým sa podľa Biových slov spolupracuje naozaj výborne. Touto skladbou však Bio nezaspáva, ale spoločne s prípravou nového videoklipu môžeš čakať i jeho návrat na pódiá!

„Nechápem ako si to mohla spraviť, vypestovať u mňa návyk, potom sa zbaliť a pápá“

„Ja som to poňal vyslovene o dobrých kamarástvach, ktoré vyhasnú a v dnešnej rýchlej dobe strácajú význam kvôli kvôli babám, peniazo ma egu. Delik to poňal zase na tému zrada v láske, a aj keď sme to obaja zobrali z iného konca, ak ocelok to do seba parádne zapadlo.“ Bio Rodrigez

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame