News

MGK zavádzal ľudí na koncerte aj na internete. Za odmenu ho vypískali

Pamätáte si na túto fotku od Machine Gun Kellyho?

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

he missed. ‍♂#legshot #rapdevilstillNUMBERONE #letstalkaboutit

Príspevok, ktorý zdieľa BINGE EP 9.21.18 (@machinegunkelly),

Zavesil ju pred 2 dňami na Instagram s popisom „minul“, čo v praxi znamená, že diss od Eminema, ktorý sa volá Killshot (smrtiaca strela/zásah) sa ho nedotkol, maximálne tak jeho nohy. Aspoň navonok. Pravda je však inde. 

Okrem toho, že sa chcel MGK pochváliť, akí sú „jeho fans“ lojálni a koľko ich má na koncerte, chcel poukázať na to, že jeho diss Rap Devil je na prvom mieste na Apple Music. V pohode Kelly, bodaj by nebol, keďže Eminem svoj diss zavesil len na Youtube. Ale prejdime k pointe tohto článku, a to je vznik týchto fotiek.

Začali sa vynárať informácie od ľudí, ktorí boli na spomínanom koncerte v Orlande. V prvom rade to nebol čisto jeho koncert, ale vystúpenie skupiny Fall Out Boy, ktorí sú momentálne na svojom turné, kde im MGK robí iba predskokana. Takže množstvo ľudí nebolo ani jeho fans.

Počas svojej show MGK požiadal ľudí, aby ukázali fakerov smerom na stage. V tom okamihu mal na sebe bundu a len tesne pred vznikom fotky si ju dal dole a k ľudom sa otočil chrbtom. Nikto teda netušil, na čo bude fotografia slúžiť a aký má zmysel. Krátko po zachytení fotky sa začalo diať niečo nečakané. MGK začal hrať „naživo“ jeho diss Rap Devil, v ktorom dissuje Eminema.  Čo sa však stalo? Drvivá väčšina ľudí začala pískať a „vybučala“ ho. Okrem toho išiel celý diss na playback, čiže celkom trapas, ak sa chceš dissovať s Eminemom, ktorý patrí medzi najlepších MC´s na svete a hocikedy jeho tracky znejú naživo ako z MP3. V nasledujúcom videu vám ponúkame dôkazy – komentáre fanúšikov pod fotkou a samotné video, kde je všetko počuť a vidieť. Let´s talk about it.

UPDATE (19.09.2018)

Bolo zistené, že v spomínanom videu vyššie boli pridané zvuky, aby to znelo tak, že „bučalo“ takmer celé publikum. Originálne video (aj keď čomu teraz veriť?) nájdete nižšie. Všetko ostatné je ale pravda. Názor si môžete vytvoriť sami.

 

V piatok 21.09.2018 vychádza EP Binge, čiže MGK múdro využíva svoj najväčší hype v kariére. Na tomto projekte sa možno dočkáme ďalšieho dissu na Slim Shadyho. Ktovie…my sa necháme prekvapiť a sme zvedaví, či bude tento beef ešte pokračovať. 

Killshot v podaní EMINEMA

shop.rukahore.sk/eminem

shop.rukahore.sk/machine-gun-kelly

Komentáre

Odporúčame