News

Autotune, rap a spev nie je nič nezvyčajné. Ale posielať análny výter všetkým neverným?

Mesto Partizánske má ďalšieho potencionálneho zástupcu na rapovej scéne. Píšem o Kildovi, ktorý tvorí hudbu už od 15 rokov, pričom už má na konte 2 EPčka, ktoré vyšli vo fyzickej podobe a aj niekoľko singlov. V minulosti spolupracoval aj s MafiaRecords. Tento rok je však preňho prelomovým, pretože chce celú svoju energiu vložiť do hudby. Začal novým videosinglom Kocky sú hodené, ktorý mu produkoval Renome. O zaujímavý videoklip sa postarali Imagine Productions v spolupráci s Patrikom Petrašom. „Chvíľu som netvoril, pretože som sa snažil nájsť pevnú pôdu pod nohami, striedal práce, väčšinou som odchádzal tak, že som šéfom prial smrť a skoré skrachovanie hh, a takisto som to smeroval všetkým, ktorí sa tvária akoby zabudli, že som im pomohol, podal ruku, našiel im prácu či smer, kam sa majú uberať. Keď som sa ocitol v ich situácii, zrazu nikto nemal čas. Teraz je môj čas, aby boli už navždy oproti mne nikým,“ vysvetľuje motív jeho nového singlu.

Kildo má plány do budúcna a určite sa môžete tešiť na rôzne novinky z jeho dielne, no nič nešlo ľahko. „Začal som chodiť na hodiny spevu. Je 2018 k*kot a ja som nevedel pár mesiacov dozadu ani len intonovať. Otvorilo mi to možnosti, ako sa s tým dá vyhrať. Text alebo flow som ovládal, ale potreboval som do toho pustiť svoj feel, ktorý ma každý človek špecifický. Medzitým som sa pohádal s bývalým producentom lebo ma pripravil o lóve, vyjebanec. Tak som sa musel učiť mixovať, mastrovať a ovládať všetky pluginy vrátane autotunu. Teraz to znie viac na úrovni.“

Čo môžete od teba čakať? 

KILDO: Lojalitu k mojim slovám, keď poviem, že to bude smršt singlov, tak minimálne 7 ich do konca roka vypustím. Či už s vizuálmi alebo klipmi, treba sledovať moj IG @kildo_1, kde budem aktualizovať všetky novinky a info o vydávaní.

Komentáre

Odporúčame