News

Nicki Minaj si v najnovšom videoklipe Barbie Dreams nedáva servítku pred ústa

Skladba “Barbie Dreams”, pochádzajúca z nového štúdiového albumu Queen narobila po svojom vydaní pekný rozruch. Nicki Minaj v nej zdissovala viacerých mužškých kolegov z brandže, medzi ktorými sú napríklad Drake, 50 Cent, Eminem, Dj Khaled alebo The Game. Tých počastovala rôznymi sexuálnymi narážkami a ,,nabonzovala,, ich, že sa s ňou chceli vyspať.

Samozrejme celý song bol poňatý iba zo srandy a tak to našťastie aj pochopila väčšina menových, ktorí to zobrali športovo. Najviac si celý humbuk okolo songu užíva samotná Nicki, ktorá sa vyjadrila, že ,,čítanie reakcií na Barbie Dreams je sk*rvene zábavné. Všetci vravia, aký je neuctívý Barbie Dreams a to je presne to, prečo to k*revsky milujem!”

Konečne sa k nám dostal aj vizuál skladby, v ktorom sa Nicki v rôznych farebných scénach okrem predvádzania svojho bujného dekoltu hraje s bábikami s podobizňou Lil Wayna, 6ix9ine a ďalších. Réžie videoklipu sa ujal hviezdny Hype Williams. Zaujímavosťou je že, “Barbie Dreams” je akýmsi remake-om skladby “Just Playing (Dreams)“ od Notoriousa B.I.G.-ho pochádzajúcej z roku 1993. V nej podobným humorným štýlom vymenúva zoznam žien, s ktorými by chcel alebo nechcel mať sex.

Nicki to má momentálne veľmi veselé aj vďaka sporu s raperkou Cardi B, ktorý naposledy vyústil do potýčky a letiacej topánky. Obe raperky sa momentálne nepekne osočujú cez sociálne médiá a my by sme veľmi radi vedeli ktorá z nich má pravdu. Uvidíme teda ako sa situácia vyvinie a či konflikt prinesie aj nejaké zaujímavé dissy z oboch strán.

Komentáre

Odporúčame