News

Lady Gaga o hlavnej úlohe vo filme: "Nerobím to pre slávu"

Film sa volá A Star Is Born a ide o prerábku rovnomennej snímky z roku 1937. Cooper vo svojom režisérskom debute hrá hlavnú úlohu práve spoločne s popovou speváčkou. Lady Gaga tak hrá hlavnú úlohu vôbec prvýkrát vo veľkom filme. Speváčka sa o účinkovaní v tomto filme rozhovorila a podľa jej vlastných slov vždy chcela byť herečkou a účinkovanie v A Star Is Born je oveľa viac ako si kedy predstavovala.

„Viac ako čokoľvek milujem ten proces. Nerobím to preto, aby som bola slávna. Robím to, pretože milujem umenie a chcem byť súčasťou takýchto projektov. Príbeh, ktorý Bradley napísal s Willom Fettersom a Ericom Rothom je nádherný a ja som naozaj hrdá, že tu môžem byť.“

Cooper vo filme okrem klasického hereckého výkonu aj spieva. Ide teda o kombináciu spievajúceho herca a hrajúcej speváčky. Dvojica sa na premiére držala za ruky, a tak svet špekuluje o ich vzťahu. Ako celý film „vypálil“ sa dozvieme už túto jeseň. Film mal 31.augusta premiéru v Benátkach a v USA ho odpremierujú 5. októbra. Dovtedy si môžete pozrieť trailer, ktorý predznamenáva mnoho emócií.

Komentáre

Odporúčame