KLIPSK/CZHIP-HOP

Členka Zrazoo Records Saimonsa prináša kvalitný vizuál od známeho režiséra Romea, na skladbu „Lokácie“!

Saimonsa nedávno potešila svojich fans očakávaným EP DÉMON, ku ktorému vyšiel aj úspešný titulný klip so Separom, s ktorým sa predstavila aj ako nová členka Zrazoo Records. Po poslednom klipe „Rose“ tu máme od nej nový vizuál, ktorý je tentoraz na skladbu „Lokácie“.

„Som veľmi rád,  že Saimonsa nám dôveruje a stala sa členom Zrazoo Records. Som presvedčený, že dôkaz o tom, že toto spojenie má zmysel je nie len už zverejnený klip DÉMON, ale aj track a najmä vizuál ku klipu LOKÁCIE. Po 20-tich rokoch v tejto komunite už dokážem vycítiť čo má a nemá zmysel. Spojenie Saimonsa a Zrazoo Records zmysel má, zvlášť keď dokážeme spojiť v jednom projekte kvalitu a nadčasový vizuál, tentokrát v spolupráci s Romeo Films“, hovorí Director ZRAZOO RECORDS, Dalibor Frankovič.

Vec je o prekonávaní samej seba, čo je pekný kontrast voči celkovému moodu tohto projektu. Saimonsa ho totiž (už podľa názvu) tvorila s čerpaním z ťažšieho životného obdobia. Z toho sa jej podarilo dostať a všetok ten drive teraz premieňa na motiváciu v tom, aby na sebe makala stále ďalej. Môžeš sa ňou teda nechať motivovať aj ty a pozri si pri tom nový videoklip, o ktorý sa postaral samotný Romeo!

„Aj žena si vie zariadiť svoje veci, môže mať prehľad, svojich ľudí a dokáže sa postarať sama o seba. Treba skúšať stále ďalej, zostávať vo férovosti a makať na sebe aj keď okolnosti neprajú“, odkazuje v novej skladbe Saimonsa.

„Drzá raperka Saimonsa zostala verná svojej povesti, no zároveň sa jej podarilo všetkých fans prekvapiť svojím rapovo-spievaným EP-čkom. Najmä v skladbe „Lokácie“ môžeme cítiť tú jej divokosť a možno náznaky pointy, ktorá je trošku ukrytá. Zvláštna nočná a podozrievavá atmosféra je cítiť najmä z videoklipu, kde sa objavujú jej známi a kolegovia, bratislavskí motorkári a aj chalani s rýchlymi autami,“ vyjadril sa známy a špičkový režisér Michal Romeo Dvořák.

Klip sa natáčal v priebehu jediného dňa/večera v uliciach Bratislavy. Vychádza z prirodzenosti kolegov, kamarátov, motorkárov a práve spomínanú atmosféru nočného mesta tam dostať bolo i pôvodným zámerom. Z Romeovho pohľadu ide v rámci jeho klipovej tvorby o kontrast voči jeho nedávnym počinom, ako bol napríklad vizuál pre Dokkeytina so Separom, či pre Oriona a taktiež celú PSH. Saimonsa už s Michalom Romeom Dvořákom skúsenosti pri natáčaní klipu mala, spoločne totiž pred dva a pol rokom pripravili videoklip na epickú skladbu s názvom „Cleo“. Ako sa ti páči dnešná novinka?

⇒ DÉMON merch nájdeš v predaji na našom e-shope ⇐

Komentáre

Odporúčame