RozhovoryVideo

Hosťami nabitý nový AUTOMAT! Čo na seba povedali Majself, Refew a Jan Bendig?

Tvoja obľúbená show AUTOMAT pokračuje svojou už 33. časťou, ktorá je po tej minulej (špeciálne ekologicky zameranej), opäť istým spôsobom špeciálnou. Je to najmä preto, že Tomy Kotty tentokrát vyspovedal rovno trojicu hostí!

Všetko sa to nieslo samozrejme v duchu nového albumu PORCELÁN od Majselfa, ktorý bol hlavným hosťom z trojice, v ktorej mu spoločnosť robili dvaja zástupcovia českej častí hostí zo spomínaného projektu. Menovite sa tak okrem Majselfa v dnešnej časti predstavil český raper a spevák Refew v spoločnosti obľúbeného českého speváka Jana Bendiga.

Ak sa pýtaš, prečo si Tomy Kotty do tohto Automatu pozval práve takéto zoskupenie hostí, ide preto, že v trackliste albumu PORCELÁN sme našli skladbu s názvom „Keby bola moja“, práve na ktorej Majselfovi sekundujú Refew s Janom Bendigom. Aj tento videoklip režírovaný Dušanom Krajčovičom rozobrali chalani, dozvieš sa však aj kopu kariérnych, ale aj osobných informácií od celej trojice. Vypočuješ si doteraz nevypovedané veci o tom, ako Refewa zmenilo narodenie jeho syna Adonisa, ako sa Jan Bendig vysporadúval s nárastom a úpadkom slávy vo svojej ére SuperStar a takisto aj mnoho ďalšieho. A pokiaľ si chceš svoju zbierku doplniť o albumy alebo merch… vieš kde máš hľadať!

Prajeme príjemné sledovanie!

⇒ Podpísaný album PORCELÁN a nový merch nájdeš tradične na našom e-shope ⇐

Majselfov album PORCELÁN už zopár dní nájdeš dostupný na všetkých streamovacích službách, no držať podpísaný nosič má stále svoju osobitú atmosféru. Jeden z tých tradične fyzických kúskov pred pár dňami Majself už stihol aj pokrstiť v príjemnom prostredí bratislavskej Umelky. Krstným otcom sa stal majselfov syn Nikolas, okrem ktorého ste tam mohli zazrieť aj masky zo zoskupenia Mask Busters. Tie môžeš poznať napríklad z klipu titulnej skladby tracklistu. Ten sa nesie v dĺžke 15-tich skladieb vrátane bonusu v podobe Majselfovej spolupráce s kapelou Desmod z aktuálneho a divácky veľmi oceňovaného filmu Gump: Pes, ktorý naučil ľudí žiť.

Spomínanú skladbu „Keby bola moja“ so všetkými účastníkmi dnešného Automatu si vieš pozrieť a vypočuť v odkaze nižšie!

 

 

 

Komentáre

Odporúčame