KLIPSK/CZHIP-HOPPOP

Vydal svoj najumeleckejší klip kariéry? Majself spúšťa predpredaj albumu PORCELÁN

Nový zvuk, nová kariérna etapa. Už od prvých singlov z avizovaného albumu nám Majself dal vedieť, že tentoraz pôjde o čosi nové. 

„Počas toho, ako sme nemohli hrať, som si ešte viac uvedomil, že mám iba jeden život a obmedzovať sa v rámci tvorivosti je iba zbytočná strata času. Začal som proste viac počúvať svoj vnútorný hlas.“

Čerstvý projekt prichádza v podobe albumu s názvom PORCELÁN, ku ktorého titulnej skladbe dnes vyšiel aj extrémne vydarený videoklip. Tento vizuál z dielne @p3.shots sa nesie v špecifickej atmosfére takisto ako aj samotná vec. Samotný album vznikal v úzkej spolupráci s Filipianom, ktorý má v trackliste drvivú väčšinu produkcií. Okrem jeho hudieb sa však o vznik projektu na hudobnej stránke pričinil aj DJ Wich, Mairee, Grizzly alebo aj Hoodini. Filipian sa však zároveň postaral aj o celý mix a master celého albumu.

„Za coverom albumu stojí Peter „P.Graphy“ Lašut a nafotili sme ho vlastne počas natáčania klipu „Porcelán“. Peťo je kreatívne inde ako väčšina ľudí a veľmi si s ním rozumiem po pracovnej aj ľudskej stránke“.

Atmosféru tohto tracku výborne doplnili chalani z Mask Busters so svojimi jedinečnými kostýmami. Okrem nového tracku „Porcelán“ sa v trackliste stretneme aj s už vydanými skladbami ako „Vydržím stáť“ alebo „Ruže“ s Kalim. Okrem Kaliho nájdeme Majselfa bok po boku aj s ďalšími hosťami ako Tina, Lvcas Dope, Martin Císar, Dano Kapitán, Dominika Mirgová, Jan Bendig, Refew alebo aj Desmod na bonusovej skladbe „Kométa“.

„Vec „Porcelán“ má pre mňa medzi skladbami špecifické miesto. Pri jeho nahrávaní sa totiž vo mne niečo zlomilo a od toho momentu všetky skladby vznikajú akoby oveľa prirodzenejšie…“

Napriek tomu, že nová vec je žánrovo v podstate deep house, na albume by sme aj tak mali nájsť dostatok rapových prvkov. Majself ich však čoraz viac mieša s vokálovými linkami a melódiami, ku ktorým má stále bližšie. Máš k nim rovnako bližšie aj ty? Ak áno, vieš kam treba kliknúť!

⇒ Podpísaný album PORCELÁN nájdeš tradične u nás na shope ⇐

Tento projekt vznikol vďaka LB Servis, ktorých podpore vôbec samotný videoklip mohol vzniknúť.

Komentáre

Odporúčame