KLIPSK/CZHIP-HOP

Toto je „Punisher“! Akčný klip Bitmana so Strapom z nového albumu s názvom HAD

Sú to už roky, čo naša scéna čakala na album rapera, ktorý toho za jeden track povie viac, než podaktorí za celý album. Reč je samozrejme o Bitmanovi, ktorý sa v rýchlosti rapu môže pretekať aj so samotným Eminemom a konečne nastal ten čas, kedy na scénu prichádza jeho debutový album. Dnes sa spolu s novým klipom zároveň spúšťa aj jeho predpredaj. 

Ak sa pýtaš, prečo sa tento projekt volá práve HAD, tak spojitosť môžeš hľadať v Bitmanovom horoskope. Nielen charakteristikou sa s týmto plazom Bitman stotožňuje, ale takisto ide aj o jeho najobľúbenejší bojový štýl z hľadiska kung-fu. Ako pilotnú vec tohto projektu si Bitman zvolil údernú skladbu „Punisher“, ktorá čerpala inšpiráciu z dobre známych komiksových príbehov z dielne Marvel. Punisher sa okrem staršieho filmového spracovania dočkal v nedávnej minulosti aj veľmi úspešnej seriálovej podoby, pričom prvé dve série tohto seriálu vysielal Netflix, no tú nadhádzajúcu tretiu budeme môcť nájsť už na platforme s názvom Hulu.

Zámer bol urobiť celú vec originálnym spôsobom, aj z hľadiska hudby, aj z hľadiska videoklipu. Keďže sú obaja hlavní aktéri veľkí fanúšikovia komiksov, spojili príjemne s užitočným a vzišiel z toho naozaj dobrý výsledok.

Ako site si už prečítali v nadpise, na veci „Punisher“ si zahosťoval Strapo, s ktorým bola Bitmanova spolupráca určite veľmi očakávaná. Rovnako tak aj všetky ostatné spolupráce, ktorými tracklist určite nie je presýtený, vznikli veľmi prirodzene. Zaujímavosťou je, že chalani svoje bary písali na striedačku a dopĺňali sa v texte navzájom, aby z toho vzišla jedna súvislá záležitosť.

O hudbu sa postaral Hoodini, mix a master robil Marek Šurin a Michal Nemtuda spolu s Martinom Čechom sa postarali o vymakaný vizuál. Projekt natáčania zasponzorovala agentúra Sia a všetky zbrane, ktoré sme v klipe videli doručil Muničák. Samotný videoklip bol natáčaný v priestoroch Pro Paintball.

⇒ Očakávaný album HAD aj spolu s podpisom nájdeš v predpredaji na našom shope ⇐

Komentáre

Odporúčame