KLIPSK/CZHIP-HOPPOP

Refrénový kráľ Elpe je späť! Na novom tracku u neho si zahosťoval aj sám Kali

Počas už uplynulej jari sa k nám dostali pozitívne správy o tom, že po dlhšej pauze sa k nám na scénu (a hlavne do našich uší) vracia nekorunovaný refrénový kráľ našej slovenskej muziky – Elpe. Jeho hlas poznáme nielen z mnohých zásadných spoluprác hlavne domáceho rapu, ale takisto zo sólovej tvorby, ku ktorej sa po toľkom čase konečne vracia. A očividne sa máme na čo tešiť, pretože po sérii jeho hudobných YouTube videí nezaspal, ale začal von púšťať aj nové skladby!

V posledný marcový deň vydal Elpe singel „Málo neni málo“ aj s klipom, ku ktorému sa dnes pridáva ďalšia skladba rovnako aj s vizuálom. Tentokrát však ide už o spoluprácu, kde sa v podobe hosťa predstavil sám Kali!

Spolupráca vyšla von v podobe skladby „Príbeh“ a ten názov je presne o tom, čo si v texte oboch hlavných aktérov vypočuješ. O mix a master ich vôbec prvej spoločnej skladby robil G-Bod, pričom po vizuálnej stránke si túto vec vzal na starosti Dušan Krajčovič, ktorý s Kalim spolupracuje pomerne často. Tématicky tu ide v podstate o príbeh Elpeho hudobnej cesty a láske k rodine.

„Navonok sa môžeme tváriť, že všetko nám vychádza a okolie vidí iba úspechy a to ako sa smejeme. Avšak pravdou je, že nikto vtedy nevidí čo všetko máme za sebou alebo čo ešte stále v daný moment prebieha na pozadí. Práve aj preto tento klip je poskladaný z backstageového prostredia, ktoré má stvárniť práve tento pohľad poza oponu,“ povedal Elpe o svojej horúcej novinke. Okrem spolupráce „Príbeh“ s Kalim od Elpeho môžeme čakať aj ďalší klip s featom, keďže na sociálnych sieťach sme mohli vidieť, že Elpe točil nedávno klip aj so Supom.

Singel je z pripravovaného EP, ktoré by mohlo teoreticky vyjsť už na jeseň. Žiadny presný dátum zatiaľ stanovený nebol, avšak pokiaľ chceš stále vedieť o aktuálnom dianí ohľadom Elpeho muziky, určite nás pre ďalšie info sleduj aj naďalej.

Komentáre

Odporúčame