KLIPSK/CZHIP-HOPPOP

Šorty spúšťa predpredaj nového EP SÁM SEBOU spolu so singlom, na ktorom hosťuje Kali

Obľúbený moderátor, imitátor a v neposlednom rade aj hudobník – Šorty, vydáva v tejto dobe svoje očakávené EP-čko. Dnešným dňom sa spúšťa predpredaj tohto projektu, ktorý nesie názov SÁM SEBOU.

Aktuálne sme z neho dostali prvú a titulnú skladbu z tracklistu, na ktorej hosťovačke sa predstavil Kali. Ten však nie je jediným hosťom, pretože okrem neho budeme po Šortyho boku počuť ďalších 9 hostí! Celkovo nás teda čakajú mená ako Moja Reč, Andess, ADiss, Puerto, Lvcas Dope, Ego alebo Strapo. Na siedmich trackoch svoje hudby porobilo 5 beatmakerov ako Filipian, Hoodini, Peter Pann, Grizzly alebo Space Beatzzz.

Dnešná skladba je venovaná všetkým tím, ktorí sa cítia byť sami sebou.

Projekt sa nevolá SÁM SEBOU len vďaka jeho titulnej pesničke. Je to totiž projekt, ktorý si Šorty robil celý skutočne podľa seba a hľadel len nato, aby bol spokojný on sám. Cover tohoto projektu je čierny, čo teda môže pôsobiť, že s konceptom EP-čka nekorešponduje, avšak je to kvôli pamiatke Šortyho milovanej maminy, ktorá bola jeho najväčším fanúšikom. Fotka z coveru je fotkou, ktorú odfotila práve ona ešte v roku 1992. Celé to má teda veľmi emotívne a hlboké prepojenie, ku ktorému viac nájdeš aj vnútri samotného nosiča.

Videoklip kompletne zastrešil Martin Miko a jeho tím Illuminate Production.

⇒ Nové Šortyho EP si vieš kúpiť na našom shope aj s podpisom ⇐

Najbližšie sa od Šortyho dočkáme nového klipu už v júni. Konkrétne pôjde o skladbu „Aj tak som tu“, kde sa na feate predstaví Strapo. Ešte predtým by sme sa však vraj mali dočkať Šortyho spoločného klipu s ADissom na ich minuloročnú skladbu „Načo pôjdem domovwwwwwww“, aby sme sa spoločne všetci mohli naladiť na (dúfajme) blížiacu sa koncertnú sezónu. Neskôr po feate so Strapom by sme mali vidieť aj vizuál na vec „Bezo mňa“ feat. Lvcas Dope. Tešíte sa na toto EP-čko tak moc ako my? Pokojne nám dajte vedieť do komentárov!

COVER PHOTO: @photohruso

Komentáre

Odporúčame