KLIPSK/CZPOP

Andie J v novom videoklipe „My Energy“ pod rúškom jednej noci

Prešli tri mesiace od vydania debutového EP Andie J a speváčka už prichádza s druhým videoklipom k piesni „My Energy“. Hudobný prejav Andie J pôsobí na slovenskej scéne nezameniteľne a príjemne osviežujúco, jemnosť a zároveň energická sila vyžarujú aj v súčasnej novinke zhmotnenej vo vkusnom videoklipe za atmosféry tajomnej noci.

Mladá slovenská speváčka a skladateľka Andie J prichádza aj tentoraz s anglickým singlom z dielne King Shaolin Studios pod dohľadom skúseného skladateľa, speváka kapely King Shaolin a producenta Domi Stoff.

„Skladbu My Energy som napísala pred dvomi rokmi. Prišla som žiť do pre mňa nového mesta, kde som v podstate nikoho nepoznala. Bolo to pre mňa obdobie, v ktorom som sa hľadala, čakala, čo sa udeje. Tak ako aj v texte spievam, všetko bolo čierno-biele. Som melancholický typ, takže samota mi často vyhovuje. Keď sa vo mne začne objavovať extrovert, začne sa to biť a tak vznikol aj tento text,“ objasňuje Andie J vznik piesne. O produkciu a profesionálnu mixáž sa postaral Domi Stoff a mastering mal na starosti Ecson Waldes z Biotech Studios.

Ako hovorí sama speváčka, je rada, že si našla blízku osobu, ktorá jej v tomto období dobila energiu a stala sa ňou samou. Piesňou odovzdáva emóciu ďalej a teraz k nej pridáva aj vizuál.

Komentáre

Odporúčame