NewsEDM

Umelcom sa nepomohlo, oni však pomáhať chcú. Zaži aj ty jedinečný 11-hodinový livestream

Kultúra sa stala nechceným dieťaťom štátu a práve preto väčšina umelcov ostala bez stáleho príjmu a tak sa museli vzdať dočasne svojich snov. Umelci nedostali pomocnú ruku dodnes, ale i tak chcú priniesť dobro a pomôcť ostatným.

Počas uplynulého roku sa celé ľudstvo zaoberalo najmä hľadaním riešenia pandémie, ktorú spôsobil Covid-19. Ten by nemal zatieniť problémy a potreby, ktoré tu boli pred ním a stále pretrvávajú. Asociácie UMA sa rozhodla pomôcť najzraniteľnejším – detským onkologickým pacientom,
ktorí aj počas pandémie zvádzajú boj so zákernou rakovinou. Napriek tomu, že kultúra na Slovensku sa ocitá v troskách a zabúda sa na ňu, umelci nechcú prepadať depresii. Rozhodli sa povzniesť, zomknúť a pomôcť tam, kde môžu.

Asociácia UMA pripravila – v spolupráci s neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou – 11-hodinový charitatívny stream, vďaka ktorému spoločne pomôžeme deťom na Klinike detskej hematológie a onkológie NÚDCH na Kramároch. Zbierku realizujú slovenskí DJi, ktorí svojimi vystúpeniami podporia toto charitatívne podujatie už 24. apríla 2021 formou LIVE STREAMu v priestoroch novozámockého W Club- u od 13:00 do 24:00.

V charitatívnom livestream-e sa ti predstavia umelci ako: Mairee, Drozďo a Demex, Luis De Mark, Robmike & Lelo, Spirit, Matt, ZeeKay, Maghi, Yantosh, Stanley White či Mathias Wolf. Stream bude vysielaný prostredníctvom Facebook stránky UMA a súčasne aj na ich YouTube kanáli.

Komentáre

Odporúčame