NewsHIP-HOP

H16 svojich fans pripravuje na nový album dokumentom s nadupaným snippetom

Už iba veľmi krátko zostáva do času, kedy aj tebe môže prísť domov podpísaný kúsok, ktorý je adeptom na album roka 2021. Reč je pochopiteľne o piatom spoločnom albume legendárnej crew H16.

Chalani sa spojili, aby nám uvarili naložený tracklist v dĺžke trinástich skladieb. Už sme dostali úvodný track s názvom „True story“, ktorý bol pôvodne aj názvom celého projektu, avšak vyskytli sa menšie problémy, ktoré chalanov priviedli až k zmene na LOCKDOWN MUSIC.

Aj to prečo sa to pomenilo, sa dozvieš v čerstvom dokumente, s ktorým vyšiel von aj menší snippet, aby si mohol/mohla počuť, že čo od tohto silného albumu vlastne môžeš čakať.

H16 už má vonku okrem spomínaného úvodného tracku aj dva klipy, konkrétne na veci „Dobre už bolo“ a Šalát“, ktoré prekvapivo vyšli v ten istý deň. Podľa najnovších informácií by aj ďalšie dva klipy mali byť vo výrobe a sú naplánované na blízku dobu!

⇒ Albumy a merch LOCKDOWN MUSIC objednávaj na našom shope ⇐

Okrem trojice Speezy, Cigo a Otis môžeš očakávať aj hostí na silných spoluprácach. Na featoch sa predstavia chalani z DMS, Radikal Chef, Gleb na pokračovaní nesmrteľného hitu „Nech vidia a objavia sa taktiež aj Pridenyyy, Adam2k52 a Dokketino.

Komentáre

Odporúčame