KLIPSK/CZHIP-HOP

Norki vydáva očakávaný album Elegance zároveň aj s prvým videoklipom „Air Force“

Predpredaj očakávaného albumu ELEGANCE od Norkiho je tu!

Norki vydáva svoj očakávaný album ELEGANCE spoločne aj s prvým videoklipom – vizuálom na údernú skladbu „Air Force“. Celý album ELEGANCE obsahuje 15 silných trackov a na vydarených spoluprácach nájdeme až 11 hostí!

Už podľa názvu tohto projektu môžeš očakávať nadhľad, jednoduchosť a eleganciu – v takých črtách sa ponesie jeho charakteristika. Nečakaj takisto nič iné ako maximálnu autenticitu – niečo ako rapový denník. „Album zachytáva obdobie od začiatku môjho pôsobenia v hudbe až doteraz a popisuje rôzne pocity a situácie za ten čas,“ vyjadril sa ohľadom svojho nového projektu Norki. Hlavnú časť albumu, konkrétne prvých 12 skladieb, odprodukoval Saly, člen Norkiho teamu. V bonusových skladbách sú producenti hostia (Lost, Memo Em, Hirmen).

⇒ Album s podpisom a takisto aj nový merch nájdeš jedine u nás na shope ⇐

Ako pilotný klip albumu sme dostali už spomínanú vec s názvom „Air Force“. Je to silné intro celého albumu a svoj názov dostal tento track preto, lebo celý album znie rovnako mohutne ako vzdušné sily. V trackliste nájdeme na majku hostí ako Palermo, Patron, Miky Mora, Tony T, Adrian, Efenel, Esposito či Wares.

Singel „Air Force“ je zároveň čosi ako pilotný projekt Cartelis Records.

Komentáre

Odporúčame