KLIPSK/CZHIP-HOP

Virtuálna influencerka Bejby Blue je viac real než reálni ľudia. Počúvaj jej nový track s Dalybom!

Minulý rok sme zaznamenali príchod vôbec prvej slovenskej virtuálnej influencerky. Prosím, nezastavuj sa nad tým slovom, skúsme sa skôr bližšie pozrieť na to, kto Bejby Blue vlastne je a čo je jej odkaz.

Táto digitálna osobnosť síce vznikla pre kampaň spojenú s Tatra Bankou, avšak odkaz, ktorý posúva ďalej, sa dá aplikovať bez ohľadu na čas a priestor. Jej pozitívny vplyv sála zo všetkých sociálnych sietí a najmä z muziky, ku ktorej má veľmi blízko. Dokázala nám to aj na najnovšom singli s názvom „Do seba“, kde sa na featuringu objavuje Dalyb, s ktorým Bejby Blue úzko spolupracuje. Videoklip z rúk Rolanda Wraníka je  však skôr takým minifilmom, ktorý sa prepája napríklad so skladbou „4eva“.

„Nikto z nás nevie, čo je podstatou života. Naháňame sa dookola za vecami, ktoré prinesú klamlivý moment radosti. Pritom nevnímame rôzne energie, ktoré cez nás prúdia a určujú náš smer. Všetko to vzácne, čo hľadáš, sa skrýva v tebe. V tvojom vnútri.“

Digitálna doba je v mnohých ohľadom skutočne zlou. Avšak Bejby Blue sa ju pokúša využiť v prospech uvedomelosti u mladých. Darí sa jej to?

Komentáre

Odporúčame