NewsHIP-HOP

Dúhový raper je späť! Bradatý Tekashi po odmlke vydáva ukážky nového bangru

Aj zvyšok voľného miesta pokryl novými tetovaniami a nechal si narásť bradu. Kontroverzný dúhový raper Tekashi po niekoľkomesačnej pauze hlási návrat vo veľkom štýle. 

Odkedy Tekashiho postretol boj so streamovacími službami, ktoré údajne podľa jeho slov sabotovali šírenie jeho minuloročného albumu TattleTales, odmlčal sa na dobu neurčitú. Podľa nejakých vyjadrení sa chcel vrátiť na Instagram po tom, čo schudne na svoju želanú váhu, keďže v 2020-tom nabral nejaké kilogramy tuku navyše.

Žeby sa teraz vrátil na scénu nejako vysekaný sa prehlásiť nedá, za to sa však vo svojich nových Instagramových videách ukázal s novými farebnými tetovaniami a bradou, čo u neho doteraz nebolo zvykom. V aktuálnych dvoch videách na IG môžeme vidieť ako prezentuje ukážky zo svojho chystaného tracku, v ktorom sa ukáže zase ako ten drsný agresívny raper, čím si vlastne svoje meno aj vybudoval.

Tekashi vyzval svojich fans, aby pod oba príspevky hodili 100-tisíc komentárov, ak chcú novú vec počuť… čo sa samozrejme splnilo v oboch prípadoch v priebehu prvých pár hodín. Novú vec tak môžeme pravdepodobne očakávať už čoskoro!

Komentáre

Odporúčame