Články

OSŤO oslávil 10.výročie HHR novou TALK SHOW! V jej prvej časti vyspovedal Lajoša Kleina a Emmu Drobnú

COVER PHOTO: @katarinaslesar

Dnešný deň pre pravých hip-hopových fanúšikov znamená 10. výročie Osťových legendárnych rozhovorov HIP-HOP REALITY. Z počiného oblečenia s vysačkami sa najznámejší slovenský hypeman posunul míľovými krokmi napred. Za uplynulé roky sme ho mohli vidieť v tých najzásadnejších rozhovoroch v rámci domácej rapovej scény, jeho hlas sme mohli vnímať z rádia, či jeho rôzne projekty k nám prišli prostredníctvom internetu.

Projekt HHR vznikol v tej dobe spontánne, z Osťovho sna robiť s ľuďmi z hip-hopovej komunity. Tento splnený sen si našiel desaťtisíce fanúšikov, vďaka čomu Osťa už celých 10 rokov môžeme vnímať z online priestoru. Uplynulý rok pandémie však napriek ťažkým skúškam ponúkol aj možnosť venovať čas novým projektom. Vďaka tomu sme sa dočkali nového Osťovho projektu – jeho dlho pripravovanej TALK SHOW!

„Chýbajú mi akcie s publikom, ale verím, že v roku 2021 sa už postavím aj na pódium…“

Osťo, ktorého sme mohli vnímať na tours áčkových slovenských raperov, sa po stovkách rozhovorov chcel posunúť ďalej. Doposiaľ medzi jeho hostí patrili ľudia výlučne z hudobného prostredia, čo sa však s príchodom Talk show mení, keďže sa takto dostaneme aj k rozhovorom s ľuďmi so širšieho záberu segmentov. Hoci prvotná myšlienka spočívala vytvoriť show aj so živým publikom, čo však pretrvávajúca covid situácia samozrejme neumožňuje. Okrem väčšieho spektra hostí pribudla v novom projekte aj živá kapela. Okrem vysokej kvality môžeme teda samozrejme očakávať aj skvelú zábavu.

„Chcem priniesť na YouTube show, ktorá je veľká a kvalitná. Chcem, aby to bol pre ľudí aj vizuálny zážitok…“

Novú TALK SHOW si vieš premiérovo pozrieť na našom YouTube kanály. Ako svojich prvých hostí si Osťo zavolal jedného z aktuálne najznámejších a najúspešnejších slovenských MMA fighterov – Ľudovíta Lajoša Kleina a dobre známu slovenskú speváčku, niekdajšiu víťazku SuperStar – Emmu Drobnú. Nečakaj žiadne typické omáčky, ktoré o hosťoch už všetci dobre vieme, ale kvalitný program, ktorého súčasťou sú aj chalani z kapely General Fox, spolu s talentovaným Danom Kapitánom.

Pozri si celú TALKSHOW a kľudne nám v komentári zanechaj tvoj feedback! 

Komentáre

Odporúčame