KLIPNewsČlánkyBlogVideo

RUKA HORE vstúpila do Nového roka novým logom a špeciálnym klipom!

Ruka Hore prináša  už vyše deväť rokov platformu pre všetkých interpretov, ktorí svoju hudbu zdieľajú svojim fanúšikom na kvalitnom nosiči. Okrem pravidelného suportu pre umelcov im Ruka Hore zastrešuje aj vlastný merch a digitálne, streamovacie služby.

Päťkrát po sebe získala ako e-shop ocenenie „Popularity“ v prestížnej súťaži Shop Roka (hlasovať môžeš za nás na stránke SHOP ROKU ) a každoročne online hlasovaním vyhlasuje prostredníctvom súťaže RUKA HORE AWARDS, tých najlepších spomedzi umelcov a ich umeleckej tvorby.

Po úspešných rokoch vydávania albumov a merchov sa na konci roka rozhodol tím Ruky Hore o zmenu svojho loga, a odštartovať tak novú éru celkového brandu. Predstavenie nového loga dostalo aj svoju osobitú animáciu, ktorá znázorňuje päť najdôležitejších, hudobných žánrov.

 

„Logo, ktoré symbolizuje význam brandu Ruka Hore vznikalo kontinuálne a vystriedalo sa mnoho grafických návrhov, kým sme našli to pre nás najlepšie. Preto sme sa rozhodli pre rebrand hneď na začiatku roka ako symbolika nového začiatku. Nechceli sme zmeniť naše dlhoročné logo len tak z dňa na deň, preto sme skomponovali špeciálnu skladbu, ktorá je aj takým poďakovaním umelcom, ktorí s nami spolupracujú dlhé roky“.

Nový šat Ruky Hore tak pokrstili, ako inak ako hudbou a to špeciálnym krátkym hudobným filmom, kde  vidno počas celej skladby priestory firmy a režisér premietol na mikiny dizajny merchov a ich klipy počas rokov 2012 – 2020. O produkciu špeciálneho „mash -upu“, kde zaznie napríklad Richard Müller, Katarzia, Ema Drobná, Separ, Rytmus, a dokonca aj Paľo Habera či minuloročný hudobný objav Mikolas Jozef, sa postarali spevák a producent Matej Vávra s Tomym Kottym, spevákom a moderátorom Ruky Hore.

Byla to moje první zkušenost s mashupem jako takovým. S Kottym už se známe pár let;), takže když se mi ozval, že můžem dát dokopy takovouhle věc, byl jsem rád a po pár dnech už jsme seděli u mě ve studiu a dávali dokopy celou strukturu, vymýšleli jsme jaký pasáže by k sobě seděli, aby to sedělo do tempa atd. Mě celý proces včetně točení bavil a za sebe jsem si to užil. Tak to checkněte a vychillujte se s námi do songů svých oblíbených interpretů. Věřim, že každý si tam najde svojí oblíbenou skladbu“, uzatvára Matej Vávra.

RUKA HORE – SHOWREEL MASHUP |MERCH FILM|

 

Komentáre

Odporúčame